Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ban nemzetközi átszállás...

USA-ban nemzetközi átszállás miatt két ESTA-ra lesz szükségem. A másodikat is megigényelhetem előre, vagy meg kell várni, hogy az elsőt felhasználjam?

Figyelt kérdés

Online ennek kapcsán főleg a csoportos jelentkezés szabályairól írnak és az alaphelyzetet feltételezik (2 év és többszöri belépés), de nálunk már nem ez a helyzet.


Egyébként innen is hálámat szeretném kifejezni a csúti potrohosnak és az ezt a kommentet olvasó ÁV... akarom mondani SZVH-soknak, amiért ezzel is foglalkozhatok miattuk.



dec. 13. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell varni az elso felhasznalasat.
dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Thaiföldon a jelenlegi amerikai vezetés az Usaban aki az angol 3-as irányítók azok végeztettek ki a del-amerikai indiánokat és a Nagy Britanniai angol 3-as irányítók kipusztitotttak az összes Brit állampolgárt a haszonert.
dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ESTA egyszeri beutazásra jogosít fel. Azaz ha elhagyod az Egyesült Államokat bármilyen okból, akkor azzal az ESTA-val már nem utazhatsz be még egyszer.


(De az elbírálás saját, limitált tapasztalatom szerint gyors. Én még aznap megkaptam a visszaigazoló emailt, hogy elfogadták, amikor benyújtottam az igénylést.)

dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tavaly augusztus 1-je óta valóban egyszeri beutazásra jogosít fel az ESTA magyar állampolgárok részére, mert az egyszerűsített honosítással való visszaélések miatt csak velünk szemben szigorított az USA.


Előtte illetve a legtöbb programban résztvevő nemzetiség számára továbbra is akárhányszori belépésre (volt) érvényes 2 éven belül.


Egyébként azóta kiderült, hogy igaza van az első kommentelőnek: a második jelentkezést csak úgy engedte volna tovább, ha a meglévő, még fel nem használtat törli. Csak akkor lehet kettő ESTA párhuzamosan, ha az első 30 napon belül jár le.

jan. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!