Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik jártak már az USA-ban,...

Akik jártak már az USA-ban, hogyan jutottatok ki?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz intézném a kérdésem, akik már legalább egyszer jártak az Egyesült Államokban. Érdekelne, hogy milyen programmal, milyen vízummal sikerült kiutaznotok, mely államokban jártatok, melyik tetszett a leginkább/legkevésbé, ennek okai stb. Nagyon érdekel ez a téma, úgyhogy kérlek, ha időtök és kedvetek van, fejtsétek ki jó bőven.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!



jan. 2. 16:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
faterom amerikai, illetve ott is lakik, már elváltak anyuval, én itthon vagyok magyarban, és évente szoktam kimenni hozzá, kb így jutottam ki.pennsylvania mellett lakik 50mérfőldre.
jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A ccusa által dolgoztam kint egy nyarat.
jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Tesóm valami J1 vízummal ment ki a nyárra gyerektáborba felügyelőnek.
jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2005-ben voltam először turistavízummal, rokonlátogatóban. 5 hét alatt 9 államban.

Aztán New Yorkba kétszer visszamentem azóta kb. 10-10 napra, ESTA-val.

jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ESTA-val voltam turistaként kétszer; Washington (Seattle) és Kalifornia (San Francisco).
jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Vízumlóttón nyertem. De aztán megúntam és hazajöttem.
jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak átutaztam, de New Yorkban barangoltunk is pár órát, míg vártunk a következő gépre.

ESTA-t igényeltünk, de arra az átszálláshoz is szükség lett volna, ha nem mozdulunk a reptérről.

jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Utoljára repülővel. Határon meg felmutattam zöldkártyámat és gyakorlatilag mehettünk tovább
jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltunk már Estaval. 2022 és 2023 augusztus.

2022-ben New Yorkban szálltunk le, ott töltöttünk 3 napot majd autót béreltünk és átmentünk az egész országon. Először elmentünk Chicagoig, majd onnan a 66-os úton végig Los Angelesbe. Persze tettünk kitérőket pl Las Vegasba. 16 nap volt összesen. Életem legjobb élménye.

2023-ben Los Angelesben szálltunk le, onnan is jöttünk haza. Mondjuk ugy hogy a "bal oldali részt" néztük meg. Ott tettünk egy nagy kört, a Grand Canyonig mentünk el. Szintén 16 nap.

Összesen kb 18 államban voltunk.

jan. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Turistaként ESTA, saját szervezésben repülővel a családdal. New York, Niagara, Washington. Lassan 5 éve volt, menni kéne újra, mert jó volt.
jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!