Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen az élet külföldön,...

Milyen az élet külföldön, hogy jutottatok ki?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mi a véleményetek az USA-ról, Afrikáról, Ausztráliáról, Kanadáról. Mindig is külföldön akartam élni, de még nem tudom hova is lenne érdemes kimenni. Most nem kritizáló válaszokat szeretnék olyan Magyaroktól akik nem is jártak még külföldön, hanem olyanok véleményét szeretném hallani akik kint élnek. Hogy lehet kijutni? Mennyire tettszik?

2014. aug. 2. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sokan feltettétek ezt a kérdést de majd nem mindegyiknél csak kritizálások negatív válaszok vannak. Tényleg olyanok válaszára vagyok kíváncsi akik kint élnek, tudnak tanácsokat adni. És hogy nekik mi a véleményük az ottani életről. Előre is köszi a válaszokat sokat segítenétek vele.
2014. aug. 2. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek Vancouverben elni de ha tanacsokat akarsz arrol hogy lehet Kanadaba jutni az nem fog menni -- a rendszer folyamatosan valtozik, eppen most/jovore a legnagyobbat. Altalaban is, amit itt mindenfele jottment (mint en) tanacsot ad kivandorlashoz az ertektelen, tessek a megfelelo kormanyzat weboldalat tanulmanyozni es/vagy megfelelo jogaszhoz fordulni.
2014. aug. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, teljesen egyetertek veled. Nem ertem, emberek hogy akarnak boldogulni kulfoldon ha nem tudnak maguknak megbizhato informaciot szerezni, amikor minden hivatalnak van weboldala. Ha hianyzik a nyelvtudas, hogyan akarnak kint elni?

Ha annyira tehetetlenek, hogy nem tudnak internetet hasznalni, annal inkabb, hogyan akarnak nekivagni a nagyvilagnak.

Kedves kerdezo, talan azert latsz negativ valaszokat, mert

nem rozsas a kinti elet es nagyon nehez hozzajutni.

Egyebkent USAban ahol elek egyre nehezebb az elet, es a bevandorlas szinte lehetetlen, ha csak nem vallalod az illegalis eletet. Egesz Europa ott van elotted, miert kell neked ocean tulra menni. Ha Europaban nem tudsz elhelyezkedni, annal nehezebb lenne tengeren tul.

Afrika? Ez valami vicc akar lenni?

2014. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én itt éltek ausztráliában és nem volt könnyű ki jutni, de megérte. Viszont sok embere láttam már vissza menni innen mert nem tetszett nekik. Nekem az állandó meleg nagyon bejön, most itt tel van a hőmérséklet lemegy 8-10 fokra reggel de már 9 kor 20 fölött van.
2014. aug. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ugyan én Svédországban élek, de volt olyan ismerősöm, aki Ausztráliába költözött ki, és él ott azóta is. Amúgy gitártanár volt, nem tudom pontosan, hogy sikerült a kijutása, de azt mesélte, teljesen mások az emberek, a szokások, kedvesebbek, közvetlenebbek, és persze az időjárás is más, összességében jobban érezte magát ott kint, és miután hazajött, egy-két évre rá véglegesen visszaköltözött.
2014. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!