Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-beli vallási közösséghez...

USA-beli vallási közösséghez van mód hosszútávon csatlakozni?

Figyelt kérdés
Létezik erre vízum, vagy csak látogatásra van lehetőség?

febr. 15. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem olvastam utána, de kizárt, hogy ne úgy legyen ahogy írtad. És akkor még NEKIK kell akarni téged. Engedjék be, ő kell nekünk. Ezért írtam, hogy olyan nincs, hogy te egy hitközösség tagja vagy és csak azért vízumot adjanak
febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fogsz az USA ba kitelepedni. Elegge atfogjak latni a hatarnal.
febr. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Egy eldöntendő kérdésre három válasz adható: igen, nem, nem tudom.

A kijutással nincs gond, köszi!

febr. 19. 10:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond, nem itt lennél. :D Nem fogod tudni kitrükközni a rendszert, egyből érződik a kérdéseden, hogy azt akarod kiköltözöl, valahogy szerzel állampolgárságot (értsd: összeházasodsz egy bűnronda személlyel, aki a kutyának se kell), majd elválsz tőle és az "amerikai életet" éled.

Komolyan gondolnád már rég utána tudtál volna nézni az interneten angolul.

márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csúnya dolog volt így próbálkoznod. Nem is csodálom, hogy elkaptak.

Ha gondolod beszélhetünk róla, hogy mi csúszott félre az életeddel... De ne a kérdés alatt, mert az már más kategória.

márc. 4. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!