Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Zöld kártyát lehet "venni"?

Zöld kártyát lehet "venni"?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy van befektetői vízum, kell hozzá nagyjából 1 millió dollár, meg egy több főt foglalkoztató cég.

Van egy youtube csatorna, amit USA-ban élő személy(ek) csinálnak, és abban el volt ejtve egy olyan mondat, hogy 200.000 dollár körüli összegért ha valaki vesz telket egy bizonyos államban, akkor kap zöld kártyát. Ez már nem olyan nagy összeg. Sajnos nem emlékszem már melyik yt csatorna is volt, mert többet is követek, és a videót sem találom, mert nem is erről szólt. Lehet teljesen rosszul emlékszem az egészre.

Valaki tud erről valamit? Az is segítség lenne, ha azt írjátok, hogy nem tudok ilyenről, mert pár ilyen hozzászólás megerősítene abban, hogy csal az emlékezetem :D


febr. 22. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék ha ez valós info lenne
febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Valós. Lényegében ha elég pénz adományozol az államnak, vagy elég pénzt nyomsz a gazdaságába, köszönetkép kaphatsz egy állampolgárságot. Na, ez azért nem feltétlen ennyire egyszerű, sok mindennek meg kell felelni és ez több hónapos, ha nem éves, feladat, de tényleg van ilyen, nem csak amerikában, hanem a világ legtöbb országában. Pl Portugál állampolgárságot 500 ezer euróért lehet "venni".


Én egy youtube csatornáról tudok ahol kellett "venniük" egy állampolgárságot, a Yes Theory, ahol Ammar-nak szereztek be egyett. Ugye ő szó szerint mindent feláldozott a projektjükért, a tanulmányait, a családját és végül az állampolgárságát is, de a legútóbbi videóban már mindent rendbe hozott, hazajutott anélkül, hogy besorozták volna és kibékült a családjával. Mindegy, ez már egy másik story.

febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A kérdést sem értetted meg. A kérdező azt kérdezi, hogy az USA-ban van-e lehetőség 200 ezer dollár invesztícióért zöld kártyához jutni, mert mintha hallott volna valamit, de nem emlékszik pontosan. Nem arról van szó, hogy általában, pl. Portugáliában vagy máshol lehet-e, hanem hogy egy konkrét országban (USA) egy adott összegért ($200K) lehet-e.

És minden fellelhető adat szerint NEM, mert legalább az említett összeg 4-5 szöröse kell hozzá és utána még 5 év kell, hogy honosításért folyamodj. Ez csak a zöld kártya, ami permanent resident státuszt ad, az állampolgárság még odébb van.

Úgyhogy NEM VALÓS az info, ezért lepődnék meg nagyon, ha valami olyasmi derülne ki hivatalos forrásból, amiről eddig nem tudtam

febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BeefEater ***** válasza:
69%

Parancsolj: [link]


$1M befektetéstől indul...

febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát erről beszélek.
febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4: Tudsz olvasni? Idézem magamat: "Azzal tisztában vagyok, hogy van befektetői vízum, kell hozzá nagyjából 1 millió dollár"
febr. 22. 21:21
 7/13 BeefEater ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Ez az egyetlen módja, hogy pénzért zöld kártyát kapj.
febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Leírta, hogy emlékeiben valahol felsejlik, mintha egy youtube videoban beszéltek volna arról, hogy valahol van lehetőség $200K-ért is zöldkártyához jutni. Hallottunk-e ilyesmit. Ez volt a kérdés.

Nem, és nagyon meglepődnék, ha igaz lenne. Én ezt valaszoltam

febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet 200.000 dollarert zoldkartyat kapni. Ha igaz lenne akkor meg tobb bevadorlo lenne mert ez nem olyan nagy osszeg, igy nagyon sokan tudnanak elni ilyen lehetoseggel
febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az röhej, hogy havonta 100 ezer latin amerikai agysebészt engednek be a zöldhatáron, velünk meg sz*rakodnak
febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!