Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy is szerezzek munkát New...

Hogy is szerezzek munkát New Yorkban. Mi lesz az állásinterjúval?

Figyelt kérdés
szóval neten tegyük fel, hogy találtam, egy jónak kinéző állást. És utána? Ilyenkor nem kéne látni is azt, aki el fogja válalni a munkát, vagy ilyesmi? Anélkül is alkalmaznak? (mert ugye munkaválalói vízum kell) és ha kell interjú, akkor külön kimész, interjú, és aztán lehet, hogy nem is kapod meg az állást????
2010. okt. 25. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kell interjú. és távolról sem biztos hogy az állást is jelent, egy oda-vissza repülőjegy meg alsó hangom is 200-250ezer, és akkor még az utcán aludtál.

szóval ez bukó.

2010. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem biztos hogy bukó. Kell egy 'kis' kezdő tőke. Ha odavágysz, menj, de gondold át.
2010. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem ilyen egyszeru...

Ha kimesz turistakent (max 3 honap de ugy tudom meg lehet hosszabbitani) akkor nem vallalhatsz munkat!

Ahhoz ,hogy ott kapj munkat ahhoz olyan allasodnak kell lennie ami hianyszakma.Mivel ha egy amerikait is fel tudnak venni akkor inkabb vesznek fel amerikait es neki nem kell a zoldkartyajat sem elintezni.

Probald meg sok helyre beadni az onelatrajzodat meg a jelentkezesedet es lehet hogy szerencsed lessz!Es szerintem zolkartyalotton is probalj szerencset!

2010. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért ez nem így működik.


Csak néhány cég vállal külföldi alkalmazottat. Szóval ha csak úgy beadsz állásajánlatra jelentkezést, és nincs oda írva, hogy nem szükséges visa, akkor autómatikusan ki is estél. Egyébként pont emiatt, általában kiírják, hogy szükséges zöldkártya.


Aztán vannak azok a cégek, amik hajlandók erre a procedúrára, azok meg tapasztaltak ezen a téren, és a jelentkezőkkel először beszélgetnek telefonon, és megnézik az önéletrajzhoz csatolt fényképet stb. És csak akkor kell kiutaznod, ha már szinte teljesen biztos az állás.

2010. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zozo86 válasza:
58%

én is ilyen cégeket kerestem akik adnának munkát szponzorálnák a zöldkártyámat. nem sok lehet ilyen vagyis nem tudom hol keressem. sztem keress egy kedves amerikai magyart iwien,facebook-on,taggeden akárhol, akinek fizetnél valamennyit hogy kint vagy nála és közben keresnél munkát vagy keress rokont akárkit aki segítene. én los angelesbe és new yorkba vágyok :) sok sikert hozzá.



(ha én kimegyek bárkinek segítek majd ^^)

2010. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jo otlet csak sajnos a kinti magyarokrol nem sok jot hallani...Bar en sem tudom ,hogy pontosan mivel is de allitolag becsapnak.(nem mindenki de sokan)

Szoval ezzel szerintem vigyazz....

2010. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!