Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy szerezzek referenciát?...

Hogy szerezzek referenciát? (Anglia)

Figyelt kérdés
Mit jelent az, hogy referenciát írok párat az önéletrajzom mellé, ha munkát akarok vállalni Angliában? Tehát elég, ha fogok egy A4-es papírt és ami előző munkahelyeket, vagy részmunkahelyet tartalmaz az önéletrajzom, azt bővebben kifejtem. Tehát leírom a címet és az elérhetőséget. Szükség van pecsétre is a munkaadótól? Kérlek segítsegetek! Köszi
2011. aug. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Referenciát mindig a munkáltató ad. Lehet ez levél v egy referenciát biztosító személy telefonszámával, címével ellátott névjegy. De bizonyos esetekben csak az elsőt fogadják el, mert ott írásban megvan, h milyen dolgozó vagy te.
2011. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát ezt úgy képzeljem el, hogy egy lap, amin angolul rajta van a munkakör amiben dolgoztam, a munkáltató székhelye és telefonszáma + pecsét. És ha van még referenciám, akkor azt külön lapon tüntessem fel?
2011. aug. 21. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahol eddig dolgoztál ott a cégtől kéred hogy írjanak neked referenciát,amiben az elérhetőségük van megadva,és pár mondat hogy milyen dolgozó voltál.

Ezt a referencia leveleket hozzácsatolod a CV-hez.

Csak megsúgom,hogy magyar referencia nem fogja érdekelni az angolokat..Csakis angol munkahelyről várnak angol referenciát..A magyar referenciát felesleges mellé csatolni,mert azt nem fogják le ellenőrizni,sem felhívni.

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van a második válaszolónak, én itt élek Angliában és tényleg senkit nem érdekel az otthoni referenciád! Amikor itt egy munkaadó referenciát kér, az mindig angliai referenciát jelent!
2011. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is tapasztalatbol irom, a magyar referencia semmit nem er es senkit nem erdekel idekint. Angol referencia kell, ha angliai munkahelyre jelentkezel.
2011. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hátha olvassa még valaki közületek... :)

Van arra tippetek, hogy kezdjen el az ember dolgozni Angliában, ha minden munkához angliai referencia kell? :) Ez eléggé ördögi kör...

2012. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 23:15

vannak munkahelyek ahol nem mindig kérnek referenciát.

Én amikor kijöttem,és állást kerestem akkor egy elektronikai cég felvett,mert volt gyakorlatom,és nekik ennyi elég is volt.

2012. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi a választ... de mi van ha az embernek nincs gyakorlata? :) Illetve csak olyasmiben, amire tuti nem veszik fel referencia nélkül? :)
2012. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!