Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha 21 éve volt egy felfüggeszt...

Ha 21 éve volt egy felfüggesztett büntetésem verekedésért, azt írjam bele az ESTA igénylésbe ? Nem vagyok börtönviselt.

Figyelt kérdés
Írna valaki, aki hasonlóképp jutott ki ?

ápr. 2. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Bele kell írni mindent.
ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De akkor meg kapásból elutasítanak. Az egyik régi hasonló kérdésnél valaki azt írta, ha nagyon régi kisebb rendőrségi ügy, azt nem kell beleírni, mert nem marad meg még a magyar rendszerekben sem . . .

Ezért lenne fontos, hogy olyan válaszoljon, aki úgy jutott ki, hogy állt valami hatálya alatt nagyon-nagyon régen.

ápr. 2. 21:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi ügyről nem tudok nyilatkozni, de férjemnek kb. 20 évvel ESTA igénylés előtt elutasított vízumkérelme volt, amit beleírtunk persze.

Annyit számított, hogy míg nekem kb. 5 perc alatt megjött, neki kellett pár óra, gondolom jobban utánanéztek.

Szóval szerintem inkább írd bele, ha tényleg lényegtelen a régebbi eset, akkor végül úgyis meg fogják adni, de rosszabbul jársz, ha valahogy mégis kibukik, hogy el akartad titkolni.

ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3#-as mivel nem gondolnám hogy eddig csak papok, szentek és ferencesek igényeltek ESTÁT, ezért inkább nem írom bele. Egy 17 évesen összezörrent tinikből álló bunyó volt, viszont nem szeretném, ha ezt a gépi elbíráló rendszer nem így látná, és megvonná tőlem az esélyt.

De tényleg érdekelne, hogy esetleg még büntetett előélettel is, ami nem olyan távoli időszakban történt ki-e jutott valaki.

ápr. 2. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

"3#-as mivel nem gondolnám hogy eddig csak papok, szentek és ferencesek igényeltek ESTÁT, ezért inkább nem írom bele"


Akkor minek teszed fel a kérdést, hogy beleírd-e?

ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Látom te az első vagy, baromira unatkozhatsz, hogyha még a kérdést sem tudod értelmezni, de azért jössz osztani az észt.



Neked ez nem volt tiszta am. ? "Írna valaki, aki hasonlóképp jutott ki ?" ??

ápr. 2. 22:43
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

"Látom te az első vagy, baromira unatkozhatsz, hogyha még a kérdést sem tudod értelmezni, de azért jössz osztani az észt."


Nem tudom miből vontad le ezt a magasröptű (egyébként téves) következtetést, hogy én vagyok az első hozzászóló, valamint azt, hogy nem tudom a kérdést értelmezni mikor idézem szó szerint mit kérdeztél a kérdésben:


'Ha 21 éve volt egy felfüggesztett büntetésem verekedésért, azt írjam bele az ESTA igénylésbe ?'


Javaslom hogy tanulj meg értelmesen kérdést feltenni, ha nem volt kielégítő a válaszom.


Másfelől látszólag még most is idegrendszerbeli problémákkal küzdesz azért vagy ilyen agresszív, téged kizárt dolog hogy beengednének az országba, így is van elég pszichopata / mentális beteg ott. Ha nem írod bele az ESTA-ba majd a belépésnél átvilágítanak és szépen visszafordítanak a legközelebbi járattal. ;)

ápr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az ilyen gyk lakókkal az a probléma, hogy nektek nem is számít, hogy egyáltalán releváns-e amit írtok. A húszforintos személyeskedés az megy, de a kérdésre egy normálisan körülírt válasz nem. Te ha eleve nem voltál büntetve és úgy az usában estával, akkor kérlek ne is írj ide. Mert ha eddig nem volt tiszta, direkt adtam is meg kritériumot. De mivel te csak írni tudsz, és olvasni nem, ezért rádhagyom. Így oké ? Elég szofisztikált volt ? Vagy most jönnek a még alpáribb személyeskedések ? Esetleg hülyézés ? Trollozás ? Stb. ? Örülök hogy beleragadtál a gyk-s posványba, és ingeredet érzed hogy válaszolj mindenre is, de innen hurcolkodj légy szíves el. Köszönöm. És kellemes estét.
ápr. 2. 23:00
 9/16 anonim válasza:
16%

kérdező ne is foglalkozz vele, ez az ork mindenhol ott van, látszik ahogy tömbökre szedi a mondatokat és úgy kekeckedik. Hagyd rá!


2004-ben adtam be vízumot, amit elutasítottak, 94-ben fogházas büntetést kaptam, két évet. Tehát voltam börtönben. 2004 után csak 2010-ben probálkoztam újból, ez esta volt. Beleírtam, szintén leutasították.

2018-ban a nagykövetségen kértem időpontot, ez volt két hónap amire behívtak, megkaptam a b1 vízumot. Ehhez egy ds160 űrlapot kellett kitölteni, és volt interjú is, ahol elmondtam hogy jártam már számtalanszor a kijutás kapcsán. Sztem már megsajnaltak, és ezért adták meg. Problémamentesen határidön belul visszaértem az országba, gondolkodom én is, hogy megint kimennék.

ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem vettem fel, tele van ilyen gyök2 emberekkel a gyk. Unatkozik szegényem. Egyébként köszönöm utolsó, ilyesmikre gondoltam. Ment is a zöld kéz. B2 vízumot kaptál nem ? Az a turisztikai. Ha elutasítják az ESTÁT,akkor én is a követségre megyek.
ápr. 2. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!