Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha 21 éve volt egy felfüggeszt...

Ha 21 éve volt egy felfüggesztett büntetésem verekedésért, azt írjam bele az ESTA igénylésbe ? Nem vagyok börtönviselt.

Figyelt kérdés
Írna valaki, aki hasonlóképp jutott ki ?

ápr. 2. 21:12
1 2
 11/16 anonim válasza:
19%
Hát, az ilyen dolgok szerintem max. 5 vagy 8 év alatt elévülnek. Erkölcsi bizonyítványt is simán kaphatnál.
ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
44%
Bocs, most látom, hogy Amerikáról van szó.. Akkor amit írtam az csak idehaza érvényesek. Előző voltam.
ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11# Köszönöm, én is úgy tudom hogy egy idő után lekövethetetlen. Erkölcsit kaptam is többször, az tiszta. Dolgoztam rendőrségi depóban is, mint biztonsági őrző személy. Elvégeztem egy 1 éves személyvédelmi tanfolyamot, aztán vagyonőrit. Ezekhez is kellett.
ápr. 2. 23:24
 14/16 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam,elvileg működik a dolog [link]

Köszönöm a normális válaszokat.

ápr. 2. 23:30
 15/16 anonim válasza:
43%
9-es voltam igen B2, elnézést. Az Estaval én nem is próbalkoznek a helyedben. Csak a vízum. Az estat mások is mondták, hogy gép ellenörzi le, és ha a biztonsági kérdéseknél már szerepel egy "igen" akkor dobni is fogja. Az nem mérlegel, viszont a meghallgatas meg igen. Ha van ingóságod arról papírok, autóról adásvételi, haszonállat stb. mindenről legyen dokumentumod, akkor ott biztos hogy megkapod. Sőt friss erkölcsit is vinnék.
ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatokat vársz, és leszólod azt, aki értelmes választ ad, de nem saját esetét írja.

Ezek a dolgok olyanok, hogy hát haver én ezerszer átmentem már a vonat előtt, és látod itt vagyok. Igen, és majd az 1001-et nem éli túl.


Jobb, ha már kint vagy az USA valamelyik repterén és visszafordítanak? Ha az ügy jelentéktelen, akkor az elbírálásnál is az lesz. De ha kint jön fel a dolog, elég kellemetlen.

A felfüggesztett egyébként mit jelent? Szabadságvesztés büntetést kaptál, amit végrehajtásában felfüggesztettek? A magyar szabályok mások, nyilván nem terhel már büntetett előélet.

De a kérdés nem is, amit meg kell felelni, hanem hogy voltál-e.

Te életed, te tudod.

ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!