Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Camp leaders interjún miket...

Camp leaders interjún miket kérdeznek?

Figyelt kérdés

Milyen kérdésekre kell számítani az interjú során? Hogyan készüljek?

Valakinek van erről az egészről tapasztalata?



ápr. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szerencsére nem olyan interjú. Hogy hívnak, mint tanulsz stb. Pl amikor angolul fog fojni majd a beszélgetés akkor engem a hobbymról kérdezgettek.


Ez inkább csak arról szól, hogy tényleg akarsz-e jönni és tényleg tudsz-e angolul. A "keményebb" kérdéseket majd a tábor fogja feltenni.

ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire lehetseges egy ev alatt annyira feltornasznom az angolt ahhoz hogy counselor munkara bekeruljek? Illetve milyen technikaval kellene?
ápr. 16. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges de ehhez kb el kell kezdened angolul élni. Nem nézel magyarul sorozat, eredeti szinkron, angol felirattal pl. De nekem naaaagyon sokat segítettem, hogy angol discord szerverekre mentem fel és ott beszélgettem/játszottam másokkal akik angolul beszéltek. Kb rá volt kényszerülve, hogy megtnuljak angolul. De az igazi áttörést a nyelvtanulásomban nekem is a campleaders jelentette. Ha tudsz közép-oké mondatokat összerakni, akkor sezrintem kiengednek amerikába.
ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Egyebkent rengeteg filmet nezek angolul talan ennek koszonhetem a jelenlegi angol tudasom nem pedig az iskolanak😅. Es a koltsegek szempontjabol mennyibe kerul az egesz?
ápr. 16. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem te is ki tudod gúglizni, de ha most találod ki, hogy jelentkeznél, akkor már késő, valszeg most nyárra már nem vesznek fel senkit mert mindjárt indulás és az ügyintézés sok idő
ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!