Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jobb az élet az USA-ba mint...

Jobb az élet az USA-ba mint itt Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok az USA-ról? Jobbnak látjátok Magyarországnál?


Bármilyen téren várom a válaszokat. Politika,gazdaság,pusztán a hétköznapi családi élet, munka.. amit akartok. :)

válaszaitokat előre köszönöm. :)


2010. nov. 28. 12:55
1 2
 1/19 anonim válasza:
91%
A mamámnak 2 testvére is kint él. (Már közel 50 éve). Ezalatt kb 5 ször jöttek haza.Levelezni szoktunk ő jobban él ott mint M.o.on
2010. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Erről megoszlanak a vélemények.

Politika,gazdaság egyértelműen erősebb az USA-ban ,ha nem így lenne hanem fordítva akkor Magyarország lenne a G8-ban és nem az USA.Én szívesebben élnék ott mint itt és remélem hamarosan elköltözhetem, de biztos vannak olyanok is akik szeretnek Mo-n élni és semmi pénzért sem mennének el innen.

2010. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%

előttem lévőnek

van rokonod az Usaba és te még itt vagy?

2010. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
hogy lenne jobb? szánalom hogy odaát egy családban van 3 autó minden évben el tudnak menni nyaralni, tudnak félretenni, a boltokban a ruhák és a műszaki cikkek nagyságrendekkel olcsóbbak mint itt és még sorolhatnám...Kanada detto ugyanez... itthon sokkal jobb 70 ezerből nyomorogni...tök buli!
2010. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
hát nekem távoli rokonom él usa-ba new yorkba, manhattanbe és már nyugdíjas és családfát kutat unalmába és mindenkit meglátogat tolmácsot fogad,argentínábol küldözget képeslapot visszament mo-rol nyc-be és rá egy héttel már argentínába volt 3 hónapra (: szval szerintem akinek jó munkája van sok pénzt keres bárhol jó
2010. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanaz mint a többiek az usaban jobb élni mint itt! ez nem kérdés
2010. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

az usaban igen nagy a jólét, pont azért nem engednek nagyon senkit bevándorolni, mert az mindenkit vonz.

magyarország elég sz@rul áll már vagy 20 éve.

2010. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
82%
Azért az USA-ban sincs kolbászból a kerítés...de ott legalább lehet nálad shotgun, és jogod van megvédeni magad (Magyarországon nincs)
2010. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
az embereknek akik tévedésben vannak az usa-ba fűnek fának adtak hiteleket még mexicoi bevándorlóknak meg minden bevándorlóknak és elég nagy csődbe van az ország
2010. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1.: maga az USA is igen nagy, vannak européner, és vannak spanyolajkú, feketék lakta területei is

2.: aki fiatal, nyelvileg és kulturálisan is át tud állni, és jól kijön ezzel a nagyon heterogén populációval ÉS DOLGOZNI AKAR, az egy szabad országban élete végéig jólétben élhet

3.: ha felveszel egy stoppost megkésel, ha a feketének azt mondod hogy néger, akkor az arcodba mászik, ha gyermekeidnek rendes iskolát akarsz inged-gatyád ki fogod fizetni

4.: az átlag városban sem nem szokás, sem nem lehet sétálni, a NYC metrón pedig nem nézhetsz senkinek a szemébe -pedig már ott igen sokat javult a helyzet

2010. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!