Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban szállás magyar...

New Yorkban szállás magyar családnál?

Figyelt kérdés

Minden embernek van életcélja. Az enyém mióta az eszemet tudom az, hogy eljussak New Yorkba. Elmondhatatlanul imádom annak ellenére, hogy még nem jutottam el. Napi szinten webcamon bámulom a várost...

Novemberben leszek 18 és a szüleim New Yorki utat adnának nekem de a szállásköltségek nagyon drágák ezért nem tudnám megmondani mennyi időre lennék kint de max 2 hétig. Segítség kéne szállást találnom magyaroknál mert az angolom csak középszintű. Egy álmom válna valóra :(


2011. jan. 6. 18:12
 1/5 anonim válasza:

nem szeretnél dolgozni..? hogy állsz a gyerekekkel? ennél egyszerűbb módot nem is találhatnál..:) gyerkőcökkel lenni, és közben pénzt is szerezni. nyelvtudás elég középszinten, a szállásodat, kajádat állják. akár egy hónapra is kimehetsz au-pairkedni.:)

csak egy tipp... :$ www.easyaupair.com itt találsz családokat:)

2011. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

de ha az előző nem tetszene...:D

[link] itt is nézelődhetsz, ha elég bátor vagy ;)

ne feledd, New York mindent megér ;)

V.

2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2011. jan. 24. 17:30
 4/5 A kérdező kommentje:

neked úgytűnik már van tapasztalatod a külföldön való dolgozásból :) nagyon hálás lennék ha tudnál nekem segíteni

a babysitting tetszik :) meglehetne próbálnom egy nyárra pl

remélem még fogsz írni :)

2011. jan. 24. 17:45
 5/5 anonim válasza:

New York-i szállással kapcsolatban bátran ajánlom az alábbi oldalakat:


1. [link]

2. [link]

2016. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!