Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ba lehet autót bérelni...

USA-ba lehet autót bérelni magyar jogsival?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát jobb azért ha kiváltod a nemzetközit.

Néha elég esetlegesek tudnak lenni.

Van aki probléma nélkül elfogad egy külföldi jogsit (főleg, hogy formátumra már hasonló), de kifoghatsz olyat is aki nem.

2011. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Enterpirse rent a car kolcsonzotol nem, tutti, mert megkerdeztem.

Valtsd ki a nemzetkozit, nem tart semeddig.

2011. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet az Enterprice-nál is!!!

Friss jogosítványra adták a vadi új autót, de nem segítettek, így kiadták úgy, hogy nem kötöttem rá biztosítást (pedig azt hittem igen), és balesetet okoztam...szóval könnyedén lehet magyar jogsival is (ha kártya formájú)

2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:33 - te vagy aki mar irt egy kerdest a GYIKra, hogy osszetorted a berautot, ugye? Sikerult megoldani az ugyet?


En az Enterprise 800 szamanal tudakozodtam, mielott jottek az ismiek. Utana pedig a LAX melletti kolcsonzonel kerdeztuk es ott (is) azt mondtak, hogy csak nemzetkozire adjak ki. Dehat ahany hely annyi szokas. Inkabb legyen nalam a nemzetkozi es ne kelljen, mint ne legyen nalam es kelljen....

2011. okt. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!