Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » LA-ben tényleg ilyen rossz a...

LA-ben tényleg ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában csupa olyat olvasok ,hogy LA 50-60% a mexikoi a város tiszta szemét és szmog és az ottaniak próbálnak menekülni LA ből.Tényleg ennyire rossz hely LA?
2011. jan. 23. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

ott van compton, cribs blood. Nézd meg a blood in blood out.

Nem tudom ha menekülnek, de tiszta szemét és szmog szerintem kb minegyik nagy amerikai városra lehetne mondani, tény hogy nem voltam ott, de amit láttam képeken.

2011. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor te arról nem is tudsz,hogy Amerikában a fő gond az,hogy gondot okoz a spanyol nyelv,ugyanis egyre többen vannak akik nem tudnak angolul(lásd bevándorlók zöme)Nemrég olvastam valahol,hogy a katonaságnál is külön van olyan osztag ahol csak spanyolul kommunikálnak..Arról is szó volt,hogy 50-70%.kal emelkedett a bűnözések száma..Bizony a szmog,büdösség az a legkisebb gond..
2011. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mexikóiakkal kapcsolatos dolog tuti igaz, sok helyen olvastam már én is, hogy a spanyol már a második nyelv az USÁban, és, hogy vki kinn jobban megtanult spanyolul, mint angolul, stb...

Nagy város, szóval szmog és szemét is biztos van...

2011. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az USA-ban mindenütt sok a spanyol ajkú, ahogy itt is írják, lassan hivatalos nyelv lesz a spanyol az Államokban

tehát ez nem újdonság

Azt, hogy LA-ban szmog van, azt mindenki tudja

La iskolapéldája az autók általi környezetszennyezésnek

végül: LA sokmilliós város ahol sokféle ember él, akik bizony szemetelnek stb......

így a klasszikus nagyvárosokból: New York, Chicago, elvágynak az emberek

így amiket a kérdező ír, azok nemhogy igazak, hanem természetesek

2011. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Vicces ,hogy sokan mégis hogy majmolják LA-t.

Mondjuk ez szerintem a sok film hatása.

Pedig földrajzi szempontból jó hely lenne.

2011. jan. 24. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:

És San Diego jobb valamivel?

Mondjuk Mexicohoz még közelebb van bár lehet ,hogy a mekák inkább felmennek LA be mint ,hogy San Diegoban maradjanak.

Vagy ott is olyan sokan vannak?

2011. jan. 24. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
LA hatalmas város, és igen, vannak olyan részei, ahova jobb nem menni (soha), és ahol tényleg senki nem beszél angolul. Természetesen vannak olyan kerületek, ahol az ember nyugodtan sétál az utcán éjszaka egyedül és nincs bűnözés, se kosz. Ez kb. ugyanaz, mint hogy Budapesten is lakhatsz a Rózsadombon vagy Józsefvárosban. Minden nagyobb város ilyen szempontból hasonló. 2 hónap múlva költözöm Los Angelesbe...Nem riasztanak el a mexikóiak sem.
2011. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

utolsó hozzászóló:

És milyen kint az élet? Engem is nagyon vonz. Még tanulok, de utána nagyon szívesen kimennék hosszabb időre is akár (feltéve, ha ez lehetséges).

Kb mennyi induló tőke kell hozzá?

2011. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!