Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az érdekelne hogy New York-ban...

Az érdekelne hogy New York-ban milyen a megélhetés?

Figyelt kérdés
Meg hogy kb menyi legyen a kezdő tőkém hogy utnak indujk new yorkba? és hogy Munka téren milyenek a lehetőségek? (legfőkép számitóképes téren szeretnék el kelyezkedni pl Informatikus Rendszergazda STB) ja és még azt is hallotam hogy van egy ujnevezet start pénz és hogy 3 -hó napos szálást is nyújtanak erröl tutok valamit? Az allbérletek milyen áron vanak? és hogy jobban meg lehet élni New Yorkban mint Magyarországon? (egy Fő Iskola végzetségel informatikus téren, Kőzépfoku Angol tudásal)
2011. febr. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

new yorkban a középfokú angoltudás nagyon kevés, max fizikai munkát kapsz vele, számítógépeset biztosan nem.


üdv: egy new-yorki

2011. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
albérlet nagyon drága, nekem a fizetésem majdnem fele(2400USD) elmegy rá.
2011. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Hogy lehetne már az angolod középfokú, ha még magyarul sem tudsz???? És főiskolát is végeztél...


Először menj Angliába, onnan "könnyebb" kijutni, mert: hozzászoksz az angol nyelvhez, lesz külföldi munkatapasztalatod, illetve sokkal több pénzt össze tudsz gyűjteni, mint otthon. Igy hamarabb (2-3 év) összejön az induló tőke összege. (szerintem legalábbis)

Egyéb konkrétumokban nem tudok segiteni. Sok szerencsét!

2011. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha eljutsz oda, hogy helyesen tudsz írni akkor tedd fel a kérdést.


New York drága, eléggé. Ez egy, kettő a középfokú angoloddal sajnos kitörölheted a **gged.

[link] <- itt tudsz nézni lakásokat, látni fogod, hogy elég drága.


Erről a start pénzről pedig nem hallottam, én úgy gondolom, hogy az állam úgy gondolja, hogy örülj ha kijutsz és a többit meg old meg magad.

2011. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:

Nyelvhasználat - mondatszerkesztés - logika - ????


Az építőiparban lehet vésni, kábelárkot ásni; vagy mezőgazdasági munkát adnék kb. egy ilyen írású embernek. Lehet, hogy a kecskét már nem engedném neki fejni, mert az érzékeny személyiség.

2011. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!