Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Las Vegasba való utazást hogy...

Las Vegasba való utazást hogy oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

pár kérdésem:

1,mennyibe kerül bp-től a jegy 1 főnek?

2,hányszor kell átszállni?

3,az átszállás hogy működik,mikor fizessem ki a jegyet a gépekre?

4,a visszaútra mikor foglaljak jegyet?

5,mi a jó fene az a hétvége szabály?

6,usa-tól kérvényezni kell a nyaralásomat ha oda akarok menni?

...bocs,tudom tök hülye kérdések de nagy szükség lenne válaszokra ,köszönöm.


2011. márc. 2. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a neten beírod hogy repjegy las vegasba budapeströl sok légitársaság ajánlatát megnézheted, de nyugodtan bemehetsz egy nagyobb utazási irodába mert szinte mindenhol árulnak repjegyeket. (de már a kirakatukba ki van írva) ide nyugodtan be mehetsz és megkérdezheted.

Szerintem közvetlen járat nagyon európából nem megy Los Angeles talán ami legközelebb van. Oda megy BA vagy LH vagy sok más járat innen.


Aztán szerintem 2 átszállás mindenképpen kell Budapeströl.


Ha egybe veszed meg a jegyedet akkor úgy nézki, hogy itthon kifizeted. Oda vissza kell megvenned mert ezek a rendes járatok (nem fapadosok) csak oda vissza útra árulnak jegyet (van csak oda de az kb 3x annyi mint az oda vissza). + az USA-ba ha túristaként mész csak úgy engednek be ha van vissza járatra repjegyed.

Szóval itthon megveszed, majd becsekkolsz. Ha Lufthansaval mész pl akkor Frankfurtba (nagy valószínüséggel vagy Münchenben) kell átszállnod LA-ig.


Az USA-ba már nem kell túrista vízum, de kell tartozkodási engedély amit ott adnak meg mikor belépsz a reptéren. ide igazolnod kell hova mész, mit fogsz csinálni, van-e elég pénzed az otttartozkodásra. vagy is erösen szürik hogy nem akarsz a nyakukon maradni.


A legjobb ha bemész egy nagyobb utazási irodához és elmondod hogy mit szeretnél, nagyon kedvesen fognak válaszolni és nem fognak hülyének nézni. ìrd össze mit akarsz tudni és tedd fel a kérdéseidet.

2011. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapja voltam egyedül Vegasban 10 napra.


Ajánlott oldal: [link]



Repülőjegy pl. www.pelikan.hu 180-220eFt körül van.

2 átszállás, az enyém Brüsszel és Chicago volt.


Utána az interneten megkértem az ESTA-t, ami az új bordó útlevélhez való túrista engedély. Miután pár perc múlva megkaptam, ki kell nyomtatni az angol nyelvűt és az kell vinni.


A szállodát közvetlenül a szálloda weblapján foglaltam, akciósan. Akciós kódok: [link]



Nemzeti parkos túrák:


Grand Canyon: [link]


Valley of Fire és Red Rock Canyon: [link]


Nascar: [link]


[link]

[link]


Felesleges aprót vinni, csak az első taxira kell, mert minden szállodában van ingyenes bankjegy felváltó gép.


Prepaid telefon pedig a Walgreens-ben van, az MGM mellett.



Nyaralni mész? Van itthon munkahelyed? Mert engem majdnem nem engedte be az országba, mert fura volt nekik hogy egyedül vagyok. A szállodai, nemzeti parkos kinyomtatott dolgaimat nem nézték meg, de végül megkérdezték hogy mit dolgozom, és mivel van rendes munkám(Építőmérnök), így beengedtek. (Lehet hogy elég lett volna azokat a kinyomtatott papírokat odaadni, csak mivel nem kérték és nem kérdezték, így nem szedtem elő.)


27/L

2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közvetlen Europából a Condor (német charter társaság) járatai.

Pár éve még időnként ki lehetett fogni 100EUR-ért irányonként... én is igy voltam először ott. Ilyen áron már nagyon rég nem láttam, de irányonként 200 EUR-ért mostanaban is szokott lenni néha


Természetesen Frankfurtba még ki kell jutni, de ez nem lehet akadály (mi annak idején éjszakai vonattal mentünk)

2011. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: most épp nincs akciós időszak, de igy is pl márc 10-ápr 3ig 508 EUR lenne

(Természetesen vannak jóval drágább jegyek is)

Legfontosabb: rugalmasság

2011. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Budapest-NY-Vegas. Az árak változók attól függöen hol veszed és hogy mikor jössz ki. Nyáron általában duplája mint télen....

2011. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!