Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokba utazom...

Az Egyesült Államokba utazom nyáron,1 hónapra. Utazhatok-e a repülőn egyedül?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, idén töltöm a 17-et, viszont nem nyáron. Az utazás időpontjában (várhatóan július elején) még 16 leszek. Felszállhatok így a repülőre egyedül?
2009. febr. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
IGen.De azt nem tudom hogy meg van e hogy csak európa területén.Egyik ismerösöm 14 éves és londonba ment egyedül...
2009. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia Persze hogy utazhatsz egyedül! Van vizumod meg több mint 6 hoinapra utazas vegen ervenyes utleveled? En is 12 evesen utaztam egyedül Canada ba. az meg 16 evvel ezelött volt. szoval miert ne lehetne?? ne felj. nyugottan menyel. Nem tudom hogy van magyar allampolgaroknak de kitöltesz egy cedulat s valaszolsz az idiota kerdesekre amit majd töled kerdez a vamos s mar minden ok.
2009. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
6 éves kortól lehet egyedül utazni, 3-6 éves kor között külön stewardesst/felügyelőt kell fizetni, 6-12 éves kor között csak be kell jelenteni, ilyenkor egy stewardess jobban figyel a gyerekre. 12 éves kor fölött semmi megkötés nincs.
2009. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden irat elkészül addig, és utaztam már repülővel, de akkor tanárommal mentem, úgyhogy azzal tisztában vagyok. Az egyik oldalon láttam, hogy nem lehet jegyet foglalnom csak egy személyre, de akkor az nem tudom, mi lehetett... Köszönöm a válaszokat :)
2009. febr. 27. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!