Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért hiszi minden magyar,...

Miért hiszi minden magyar, hogy az Egyesült Államok csak new york cityből, las angelesből, miami-ból, meg las vegasból áll?

Figyelt kérdés
Meg kérdeztem csaj osztálytársamat aki 1es tanuló miért akar elmenni Amerikába és azt mondta, hogy hallod mekkora élet van már ott ?? és nem hitte el nekem hogy ott is vannak ugyan olyan faluk meg szegények, mint itt.. oda akarnak költözni azt hiszi bulizni fog, közben sokkal többet fog keresni, egyszerűen kap egy zöld kártyát, vesz egy házat és ott lesz nyugdíjas?
2011. máj. 28. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát ha megnézi a térképet... no komment.


De tény, hogy jó ott lakni, én kisebb városokat is szeretem ott kint, meg nem is bulizom.. szóval nekem az USA középnyugati része imponál :)

2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!