Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes kimenni USA-ba AUPAIR-...

Érdemes kimenni USA-ba AUPAIR-nek? Melyik megbízható ügynökségnél érdemes érdeklődni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és jövőre szeretnék kimenni az Egyesült Államokba. Valaki volt már kinn? És melyik ügynökség által? Légyszi valaki aki volt kinn segítsen! köszi :)
2011. jún. 25. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

hali

én is óda készülök, de ügynökséget még nem találtam,de ha valamit tudok irok

te hova mennél?

én N.Y.C,L.A,vagy San Fransiscoba

Németországban már voltam egy évet

22 F

2011. jún. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
New York-ba szeretnék menni! Te mikor mész? Milyen volt kinn Németo-ban? igaz oda nem mennék, mert németül nem tanultam soha :)
2011. jún. 26. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Az ügynökségek átvernek benneteket, arra készüljetek fel!!! Én tudnék segíteni, de nem teszem, mert utána én lennék a hibás!!! Hátha még lesz jelentkező a segítségre. Sajnos megjártam már a segítségemmel jó párszor, ezért nem akarok segíteni! Ne értsetek félre! Sok sikert kívánok Neketek. Annyi útmutató: mindenképpen legyen kint megbízható ismerősötök, és feltétlen beszéljetek angolul! Mindent bele!! Minden jót nektek!!! Ha kimentek csak jól járhattok ezt bizton állítom!!!!
2011. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De mindenképp ügynökséggel kell kimenni, különben illegálisan vállalsz munkát! Amúgy mindeki az Aupair in America-t ajánlotta és én is velük szeretnék kimenni :)

Igazad van abban, hogy átverhetnek, vannak olyanok is. Egyébként te voltál kinn, hogy ennyire elrettentő példát írsz?

2011. júl. 2. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen voltam kint 4 évig. Nem írnák, ha nem tudnám! Olyan dolgokhoz nem szoktam hozzászólni, amihez nem értek, vagy nem vagyok benne érintett. Nagyon jóindulatból irtam, bár milyen hihetetlen is. Nagyon sok sikert kívánok! Én nagyon szerettem New Yorkban!!! Bár nem csak ott voltam az államokban, hanem Pensylvániában Pittsbourgban, és Ohioban is voltam, Detroitban, és Niagara Fallson is, Buffalóban! Brooklynban laktam! Én nagyon szeretem Amerikát!!!!
2011. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan hol voltál Amerikában, melyik városban? mit dolgoztál? és hogy voltál kinn 4 évet? én úgy tudom max 1 évre adnak vízumot!
2011. júl. 3. 17:36
 7/10 A kérdező kommentje:
javmost látom hol laktál...
2011. júl. 3. 17:38
 8/10 A kérdező kommentje:
jamost látom hol laktál...
2011. júl. 3. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Amelyik városokat felsoroltam, ott mindenütt laktam, és éltem pár hónapot! New Yorkban éltem a legtovább, még haza nem jöttem. De minden város, sőt város rész feelinje más, a legkedvesebb helyem Ohioban voltt Ott az Erie tópartján laktunk, Astabulában! Csodálatos!!! ahely elkéápráztat, még a munka is elviselhetőbb, akármilyen nehezet is végzel!!!
2011. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én nem voltam aupairként, de tudom hogy létezik ez az aupairinamerica- program, hivatalos, ügynökség által lehet kijutni, 26 éves korig lehet jelentkezni. Nézd meg a www.crew.hu oldalát. Ennél többet én sem tudok, csak láttam a hirdetésüket.
2012. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!