Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol lehet feljelenti azt az...

Hol lehet feljelenti azt az illetőt, aki tidván tudom, illegális munkára megy ki az USAgba?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulat, csak szemtelenség amit tett, és tenni fog és toborozza is az embereket.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. szept. 1. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt majd az immigration officer eldönti,mivel erre van "kiképezve"!!!!Rosszat tett veled???Bocsi,de értelmetlen a kérdésed!Olyan sok "munkaközvetítő" van az országba,akiket fel lehetne jelenteni ilyen szempontból,mivel nem történt bűncselekmény,ezért nem hiszem,hogy feljelentéseddel fognak is valamit kezdeni!Bocsi!
2011. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,elfelejtettem írni,akkor viszont,ha már illegálisan van kint akkor lehet szólni hivatalos személynek,de addig,amíg meg sem történt a kiutazás,felesleges!!!!!
2011. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kizsákmányolja, meglopja őket, akkor miért baj neked az, hogy kimegy?
2011. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, de, a mai napon történt a kiutazás??? ...???
2011. szept. 2. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Teged valami anyagi/erzelmi serules ert? Esetleg egy kozvetlen hozzatartozod szenvedett anyagi/erzelmi karokat???

Mert ha nem, akkor semmi kozod hozza, hogy ki mit muvel! Plane ahhoz nem, amit az illeto kulfoldon csinal.

2011. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló: Neked olyan felesleges volt ide írni, és az ujjaidat koptatni!! Én feltettem egy kérdést, arra vártam választ, nem pedig én fogok magyarázkodni hogy miért.Súlyosabb okom van rá, mint itt bár ki is gondolná, azért is tettem a mondatom elejére, hogy nem rosszindulat, hanem nagyon nagy sérelem!! Hadd ne kelljen már kifejtenem azért a belső ma tudom hogy mi az a sérelem, fájdalom, nem kommentálom a külvilágnak! Egy kérdést tettem fel, amire segítő választ vártam. Nem kívánom senkinek sem, hogy ilyen sérelmet, alattomosságot, aljasságot kelljen elszenvednie olyan embertől akinek csak segített, és jót tett . Ergo nem a psyhémmel kell foglalkozni, hanem a kérdesemre a válasszal!!!
2011. szept. 2. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

oke, oke, nem kell mindjart bekapni a fejunket...


eloszor szemtelenseget irsz, aztan meg nagyon nagy serelem, aztan meg a psyhéd-et vagy mit emlegetsz.... ???

miert nem hivod fel az amerikai nagykovetseget? naluk okosabbat itt a gyikon nem fogsz talalni aki a kerdesedre valaszt tud adni....

2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2011. szept. 2. 20:39
 9/9 anonim válasza:
???
2011. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!