Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik utazási irodát válassza...

Melyik utazási irodát válasszam ha az USA-ba szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Egy kb. 10 napos csoportos kirándulás érdekelne. Biztosra akarok menni. Sosem vettem még igénybe utazási iroda szolgáltatását, nem tudom melyik megbízható stb... Aki tud segíteni megköszönném:)
2011. szept. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb ha te foglalsz le mindent magadnak, legalább biztosan tudod mit kapsz. Repülőjegyhez ezt az oldalt: [link]

szálláshoz pedig ezt az oldalt ajánlom: [link] , nincs foglalási díj, vannak értékelések és hatalmas a választék.

2011. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de igazából azért szeretnék csoportosan utazni, mert nem beszélek angolul :/ Ott lenne velünk idegenvezető stb...és ilyenkor gondolom ők is intézik a szállást, egyebek.
2011. szept. 7. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a dolog,én sem szívesen mennék egyedül!Körutat terveznél,vagy meg van az úticél,hogy pontosan hova lenne az út!A körutak viszonylag drágábbak,de pl.New York,Philadelphia stb...sokkal olcsóbb!Egyedül utaznál,vagy párban?Mármint úgy értem,hogy lenne útitársad?Nyilván csoportos utazás lenne,de mégis az ember olyas valakit is akar maga mellé,akit ismer!
2011. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,konkrét elképzelés van?Mármint hova tervezted,ill.hova szeretnél eljutni?

[link]

Mondjuk én a keleti partra gondoltam,de a nyugati partot is megnézném!Ha gondolod,én is szívesen csatlakoznék az utazáshoz,sajnos nekem nincs útitársam!26 éves lány vagyok!

2011. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
onlineresorts.net-et tudom neked ajánlani.
2011. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!