Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van olyan, hogy New yorkban...

Van olyan, hogy New yorkban és los angelesbe is elrepülhetek egy nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
szal úgy értem h először pl. new yorkba elrepülök megnézem a várost majd los angelesbe megyek és ott is megnézem a várost. Ilyen körüt féleségre gondoltam. az ÉRTELMES válaszokat előre is köszi :)
2011. szept. 24. 21:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én tavaly voltam ny-ba anyummal és nagyon jó volt :D meg kint élnek amcsiba uncsitesóim és vlm olyasmi körutat szeretnék, hogy ne legyen azért olyan megfizethetetlenül drága, és h ne kelljen alkalmazkodni. Akár egyénileg nem muszály utazási irodával, csak h ne legyen már egy személynek iis olyan rohadt drága
2011. szept. 28. 18:21
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezert probalkozz az expediaval. Az utazasi iroda valoszinu usan beluli utra is valami nagy legitarsasagot valaszt neked, Delta, American stb, amik nem a legolcsobbak. Az expedia (vagy barmelyik masik repjegy kereso) viszont megtalalja neked a fapados verziot is. Raadasul ha van kint ismid, akkor kerd meg oket, hogy vegyek meg neked a jegyet te pedig majd itt visszafizeted nekik keszpenzben. Innen venni jegyet sokkal olcsobb, mint Mo-rol fizetni (tapasztalat).
2011. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
aha köszii :D
2011. szept. 29. 15:45
 14/15 anonim ***** válasza:
na pont ilyen utazás kellene nekem, 4-7 nap NY, aztán ugyanennyi LA, fogjunk össze:)
2011. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
oks ;) am szerencsére nekm kint él fél családom és leeht h nyáron kimegyek 1 hónapra amcsiba.. de LA-ba is úgy menéééék :(
2011. nov. 5. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!