Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha Amerikából szeretnék...

Ha Amerikából szeretnék csomagot, konkrétan egy biciklit hazaküldeni, akkor melyik variáció lenne olcsóbb? A postai feladás vagy ha a légitársaság vinné el?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2008. márc. 15. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én voltam kinn anno, a hajós feladás volt a legolcsóbb...de 2 (!!) hónap, míg Mo-ra ért. És nem is volt benne semmi olyan érték, amit nagyon sajnáltam volna, ha eltűnik. Biztosítást nyilván lehet rá kötni, de akkor árban majdnem u.ott vagy szerintem. A posta olcsóbb, de lassabb és talán kicsit megbízhatatlanabb is. Nem a kinti posta, hanem az itthoni miatt. Hallottam olyan, hogy biz. országon nem hajlandóak csomagot küldeni Mo-ra, mert mindig eltűnik. Gáz.
2008. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tade ***** válasza:
100%
SZia! En is kkulfoldon elek, de nem Amerikaban. Postan semmi esetre se kuldd. Az altalam kuldott minden masodik csomag eltunt....
2008. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogadom. Arra gondoltam, hogy ha a bringát, mint túlméretes poggyászként vinném haza..Az lehetséges?
2008. márc. 16. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy poggaszként vidd haza. sokan utaznak szörfdeszkával pl nyaralni. le kell mérned a súlyát meg kb körbe is mekkora.

nem tudom milyen szupi bicigli ez. ha csak egy normál bicigli add el kint és vegyél itthon, a bicigli boltokban 30 Ft körül egy normál használatra valót kapsz ami azért minöségi is. szerintem ha csak normál bicigli amennyiböl haza hoznád annyiért már kapsz itthon.

2008. márc. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez egy "szuperbicikli", azért vinné, haza, mert odahaza a kétszeresét kellene fizetnem, meg odahaza még nem is lehet kapni. Igen valószínű az lesz, hogy mint túlméretes csomagként...A vámot nem vágjátok?

Nekem olyasmit mondtak hogy 175 euró értékhatár alatt ingyenen...köszi eddig is

2008. márc. 18. 00:26
 6/6 anonim válasza:
egy jó tanács, dobozba vidd, úgy mint a biciklikereskedők ahogy hozzák pestről, kerék ki, kormány oldalra, úgy relatív ki helyet foglal el ! :)
2010. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!