Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi lehet egy repülő jegy...

Mennyi lehet egy repülő jegy New Yorkba ha már előtte jó pár hónappal lefoglalom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 09:29
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom már néztem hogy mennyi mielőtt azzal jöttök hogy nem használkam a googlet.....de ha pár hónappal előtte lefoglalom mennyivel lehet kedvezőbb az ára?
2011. nov. 20. 09:32
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt megint nem lehet tudni a kívánt indulási és visszaút időpont nélkül, nem csak az egy-két hónap előre, hanem a hét napjai is (olykor az indulás délelőtt/délután is) számítanak..

Net... szívós nézelődés, miután fentieket Te tudod.

2011. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

www.pelikan.hu


Az remélem menni fog, hogy egy pár hónappal későbbi dátumot írsz be...

2011. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
150 minimum.
2011. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor mész! Mikor van az oda út és a visszaút! Pl. júniustól szeptemberig drágábbak a jegyek, mint február és március.


Nézd meg a skyscanner.net oldalt, ott meg lehet nézni a jegyárakat egy évre előre, hogy mikor olcsóbb.

2011. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy minimum 150. Az enyém pl. 110 ezer volt (október elején vettem decemberre), de ha pár nappal hamarabb megvettem volna, amikor először néztem, akkor 93 ezer forint lett volna. :) www.expedia.com ezen az oldalon vettem
2011. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

átlag az 120...de ha ügyes vagy és több hónapra előre foglalod akár 100 alatt is lehet..


Semmiképp sem 150

2011. nov. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dottorre válasza:
Ha mindegy, hogy mikor mész ki, akkor figyelj nagyon, mert lehet,hogy valamelyik járaton lesz üres hely, ahhoz könnyen és olcsón hozzá lehet jutni. Amúgy 100e-n felül vannak.
2011. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!