Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Orlando-ból egy napos kirándul...

Orlando-ból egy napos kirándulás Miami-ba? Működik? Orlando-ból. Ezt nem tudom. )

Figyelt kérdés

Nyáron lehet, hogy végre megvalósul a nagy álmom, és kijutok USA-ba - életemben először. Programokat tervezgetek, és azon gondolkodtam, hogy Orlando-ból át szeretnék menni Miami-ba is. Azt látom, hogy járnak buszok, de nem tudom megállapítani (mivel nem értek annyira Amerikához meg az ottani körülményekhez), hogy lenne-e olyan lehetőség, hogy reggel elindulok, este meg visszaérkezek?


Másik kérdés csak akkor él, ha az elsőre igen a válasz: Miami-n belül hogyan lehet tömegközlekedéssel eljutni a Seaquarium-ba? Nagyon tetszik így a honlapjuk alapján, csak elég megközelíthetetlennek tűnik autó nélkül. :D (Persze kérdés még az is, hogy hova érkezne a busz


2012. jan. 6. 22:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagy segítség volt! :)

Igen, az angol megy, ezzel nem lesz gond. :)

Én is arra gondoltam, hogy ott biztosan meg lehet oldani majd, és segítenek. Nem tudom elképzelni, hogy ne lehessen eljutni a parkokig, ha egyszer az Orlando fő lényege, hogy az emberke ilyen helyekre mászkálnak. :)

(Csak jó lenne előre biztosan tudni, mivel a jegyeket még itthon meg kell venni - így olcsóbb -, nagyon ciki lenne, ha aztán meg nem tudnék eljutni valahova...)

Még a Go Orlando Card-on gondolkodtam, de egyelőre számolgatom, hogy megéri-e az, vagy nem.


Minden tanácsot szívesen fogadok!! :)

2012. jan. 9. 20:15
 12/12 anonim ***** válasza:

En itt elek, vagyis az USAban. Ha megvan melyik szallodaban leszel (vagy melyikben tervezel lenni) akkor megteszem neked, hogy felhivom oket (nekem innen ingyen van) es megkerdezem mennyibe kerul illetve hogyan lehet toluk eljutni a kulonbozo parkokba :)

Irj privit ha akarsz.

2012. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!