Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kimennék New York-ba,...

Ha kimennék New York-ba, mondjuk olyan 3-4 hónapra csak hogy szét nézzek stb. Ahhoz mennyi pénzt kéne vinni kb?

Figyelt kérdés
Tehát repülőjegy oda-vissza meg szállás ilyenek.
2012. jan. 8. 00:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%

Több milla!

a repjegy csak oda, fél milla!

2012. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez mostanába ? Mert néztem rep.jegy oda vissza 300
2012. jan. 9. 13:14
 3/11 anonim válasza:

Az lehet hogy 300 ezerből megvan a jegy, de ez csak a jegy! + reptéri illeték,. csomagdíj, különféle biztositások, pl poggyászbiztosítás.

szóval szerintem számolj fél millával!

2012. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fhúúú akkor nem kevés pénz kell oda:S főleg ha még Manhattenben szállnék meg.
2012. jan. 9. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:

A repülőjegyem decemberben 110 ezer forint volt illettékkel meg mindennel együtt...Air France (expedia.com-on vettem)

A szállásom 6 éjszakára 2főre 150 ezer ft volt (Brooklynban)

és ezen felül elköltöttem kb 600 dollárt (kaja, közlekedés, belépők, vásárolgatás) és 1 hetet voltam. 3-4 hónap...hát az nem is lehetséges, maximum 3 hónapot (pontosabban 90 napot) lehetsz kint ESTA-val, ha túltartózkodsz, akkor minimum 3 évre kitiltanak az USA-ból.

Na de ha 3 hónapot akarsz kint lenni, akkor szállás egy hétre min.100 ezer, 3 hónapra 1,2 millió körül lenne. Lehet jobban megérné albérletbe menni ilyen hosszú időre, mint szállodába, azoknak viszont nem tudom az árait.

2012. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, Brooklyn az nem olyan szép hely new york-ban nem?Persze szállásnak meg teszi, mert minden Manhattan-ben a legdrágább.És te mikor mentél ki ?
2012. jan. 13. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Brooklynnak is vannak szép részei, de persze a nagy látnivalók Manhattanben vannak. Ahol én laktam, onnan 20 perc alatt beértem Manhattanbe metróval. Szerintem nem éri meg sokkal drágábban ott lakni, mert metrobérletet úgyis veszel, és akkor az a plusz 20 perc reggel és este nem nagyon számít.

2011 decemberében voltam kint, egy hónapja.

2012. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pub ***** válasza:

brooklynban volt a szállásunk nem gáz. 20-30 perc manhattan től. viszont próbálj ingyen szallast találni (couchsurfing) különben minden vasad rá megy az útra.


3 hónap a max amit lehet (ESTA)

2012. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ingyen nem tudok mert semmi ismerős nincs kint :S

de ha 3 hónapnál tovább akarok maradni, akkor mi van ?

2012. jan. 23. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
A couchsurfing nem ismerősökrül szól, sőt! Igazából arról, hogy tök ismeretlen emberekhez mész el aludni, ingyen. Persze ennek visszafelé is működnie illik, tehát ha ő úgy dönt, hogy valamikor szeretne Magyarországra jönni, akkor illik fogadni. Ebben ellátás természetesen nincs, meghát X emberrel kell együtt élni. Viszont ezt általában fiatalok veszik igénybe, szóval nem nagymamiknál kell majd laknod. Értékeléseket is kapnak a felhasználók minden út után, szállásadóként is és vendégként is. Olyan, mint a Vatera:) Szóval minél több jó értékelés, annál jobban megbízhatsz az illetőben. Csak egy példa: egy thai lányismerősöm így ismerte meg a barátját, aki Belgiumból ment ki, és amíg Bangkokban volt, nála aludt. Aztán összejöttek , a csajszi most Belgiumban él, és már folyamodott belga állampolgárságért is. Szóval szinte csak rendes emberek használják ezt:)
2012. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!