Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az usafis. Org - nál regisztrá...

Az usafis. Org - nál regisztráltam, az USA-ba lehet zöldkártyát szerezni, de egyáltalán nem ismerem a rendszert, a szisztémát, illetve elrettentett, hogy 546 € - t kellene perkálni, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Mire, hova, kinek, stb? Találkoztatok már ezzel, valakinek van információja a rendszerről, működik, vagy ez is csak lenyúlás?

2012. jan. 17. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Ha már megfizettem a tanulópénzt legalább más is okuljon belőle. Gerinctelen mocskok, ahogy azok is, akik nagy örökséggel kecsegtetik az embereket, akikről sokkal többet legombolnak agymosás nélkül is.

Próbálkozz az EU-ban, Amerikában én már nem látok olyan nagy lehetőséget, és sokkal többet bukik az ember, ha nem jön be.

2012. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mernokkent az EU-n belul nagyon jol meg tudsz elni, konnyebb is kozelebb is van. nemetorszagba is mehetnel pl, rengeteg olyan ceg van ahol az angol a munka nyelv.
2012. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Valaki nem tudja,h mikor lesz a 2012-es sorsolás?

DV2014-re gondolok. a .gov oldalon nem írják.:/

2012. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Sziasztok! Én a mai napon jártam hasonlóképpen, csak hál Istennek nem adtam meg a kártyaszámomat. Egy hajszálon múlott, de amikor azt mondta a pasas, hogy tartsam egy kicsit, letettem a telefont. Amúgy nekem 267 Eurót mondott, hogy be kell fizetni. Áldom az agyam, hogy nem adtam ki a kártyám adatait. Miért van az, hogy az embert csak átbaszni akarját, jót senki nem akar????
2012. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én csak néhány adatot adtam meg (a kártyaszámot még véletlenül sem) 4 nap múlva az USA-ból próbálkoztak a Google fiókom feltörésével. Csalók ezek, vigyázzatok!!!
2013. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én pont így jártam, mint a 4/15-ös válaszoló, de PONTOSAN így. Én mondjuk egyszer ráraktam a telefont, aztán amikor visszahívott mondtam neki, hogy nem akarok fizetni semmiért és akkor inkább törölje a jelentkezésemet. Morgott valamit, hogy hívja a menedzserét mert már folyamatban van az ügy, de végül törölte (bár erről visszaigazoló e-mailt nem kaptam).

Bennem is az játszódott le, hogy annyira megörültem hirtelen, hogy bár nekem is gyanús volt a dolog, mégis belementem a játékba és csak miután a telefont letettem utána tértem magamhoz. Gyorsan letiltattam a kártyámat (addigra már próbáltak levonni róla, de szerencsére nem volt rajta semmi pénz), majd miután visszahívott a pasas mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet.

2013. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nabas válasza:

Sziasztok!


2010 táján regisztráltam az Usafis weblapján, majd 2011-ben kaptam egy gratulációt emailben, hogy "Nyertem" és mellékelték a további eljárás részletes menetét, továbbá a befizetésre váró összeget és a befizetés pontos metódusát.


Ezt követően írtam az amerikai követségnek, mellékeltem az Usafis levelét és kértem az állásfogalásukat.


Mellékelem rövid levelüket, remélve, hogy a válaszuk és nyílvános elérhetőségi adataik részemről történő "kiadása" nem okoz majd számukra problémát, mivel az érintett információ nagymértékben "közügy":


"

2011. április 7. 11:16


Tisztelt ........!


Kérdésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy ez csalás. Sajnos a csalók visszaélnek az amerikai Külügyminisztérium nevével, így hihetővé teszik az e-mailt. Már megtettük a szükséges lépéseket az ügyben.


Tisztelettel,

Bevándorlási Osztály

Immigrant Visa Unit

American Embassy

1054 Budapest

Szabadsag ter 12

Phone: (36-1) 475-4394

Fax: (36-1) 475-4188

"

2013. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!