Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mit csináljak ha kijutottam?...

Mit csináljak ha kijutottam? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is arra szeretnék kérni mindenkit hogy ne ítéljen el és próbálja magát az én helyzetembe gondolni.

----

Valószínűleg el fogok szökni itthonról (nagyon sok ok miatt, egyik a családon belüli erőszak néha) és kb 300 000 forintot tudnék magammal vinni. Los Angelesbe ha kimegyek mik a lehetőségeim? Oké kell vízum, ott nem maradhatok sokáig, de mindenképpen meg szeretném nézni azt a várost, ha csak egy napra is. Utána (már ha túlélem) a vízum lejárta után Angliába szeretnék menni. Igazából nem tudom hogy mi vár rám... Ha esetleg valaki ott él Californiában és tudna valamit segíteni megköszönném. Ez a pénz mire elég? Hol tudnék lakni? Vannak valami diákszállók? (ezt mindkét országra írhatjátok). Angliában esetleg valami kollégium és suli? Kérlek segítsetek!


2009. máj. 26. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
59%
London nemcsak Európa, de a nyugati világ egyik legdrágább városa. Nem hiszem, hogy hipp-hopp kapnál munkát zéró képzettséggel és tapasztalattal 16 évesen. Meg ne mondd már, hogy a szüleidet ez nem zavarná. Nem vagy szülő, azért mondasz ilyet. Lehet, hogy azt érzed, hogy nem becsülnek meg úgy, ahogy kellene, de ettől még szeretnek. Nincs olyan dolog, amit nem lehet megbeszélni, ha meg ennyire ilyenek a szülők, akkor már csak egy kicsit kellene várnod, hogy legalább meg legyen az érettségid és majd utána nagykorúan oda mész, ahová akarsz. Szerintem iskolába sem tudnál beiratkozni szülői engedély nélkül. Ki van ez találva épp az ilyen esetekre. Nem olyan egyszerű az élet, mint ahogy elképzeled. Én éltem LA-ben, most a keleti parton élek. Hát nagyon nem így képzeltem el, mikor 16 évesen arról álmodtam, hogy itt fogok élni. Sokkal de sokkal keményebben kell itt melózni, mint Magyarországon. Nem panasz képpen mondom, de nem egyszerű dolgok ezek, ne vedd ilyen könnyedén...nem úgy van, hogy kimész és majd kapkodnak érted a munkaadók főleg nem ilyen válságban. 300 ezerből semmihez sem fogsz tudni kezdeni.
2009. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!