Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ez átverés? Mit csináljak? Ez...

Ez átverés? Mit csináljak? Ez legális? Származhat ebből bajom?

Figyelt kérdés
Csak azért léptem fel mozzilára mert google-ben meg akartam nézni egy angol igeidőt, erre látom, hogy kiugrik magától egz másik oldal is, mégpedig hogy nyerhetek egy zöldkártyát amerikába. Ez eddig rendben is van, mert hallottam már erről hogy "lottón" lehet ilyet nyerni, de kérik a bankszámlaszámomat (credit card number) is. Mit csináljak??? Általában ugye mindehol azt lehet olvasni a neten hogy senkinek ne adjuk meg... Most akkor hogy? Származhat ebből bajom? Segítsetek kérlek aki tud...
2009. nov. 15. 23:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most látom hogy 54 dollárt is kéne fizetni... nekem valahogy eléggé átverés szaga van...:S
2009. nov. 15. 23:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ne fizess. zöldkártyalottóra ingyenesen lehet feliratkozni, az ilyen 3rd party cégek hullarablók, akik pénzt kérnek érte.

ezen felül érvényes az a szabály, hogy bármi, amit kéretlenül kapsz (spam) vagy magától nyílik meg (popup), az lehúzás, átverés.

2009. nov. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál... Nem is foglalkoztam vele, ki X-eltem az oldalt...sosem voltam kapható az ilyen spam-szagú dolgoknak... Viszont ha nem kérnek pénzt a regisztrációért akkor megadhatnám akár a bankszámlaszámot is esélyem lenne nyerni? Nem lopnák el vagy valami...? :S
2009. nov. 16. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csak a hivatalos weboldalon iratkozz fel, ott nem kérhetnek credit card számot, és pénzt sem.
2009. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, értettem:) Köszi mégegyszer:)
2009. nov. 16. 00:23
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Eszed agaba ne legyen ilyen konnyu modszerrel zoldkartyaert es semmi egyeberet se!!! fizetni, adatokat megadni!!!

Rengeteg ember el abbol, hogy a net elott ul, es mas emberek penzet szedik le a bankkartyarol!

Nekunk ez elkepzelhetetlen, pedig hidd el, hogy sokan elnek ebbol, amig le nem buknak.

Ha megadod az adataidat a gepen, az ugyesek latjak! Mindent latnak! Csak kerdes, hogy vesznek e le rola penzt, vagy sem.

Ne add meg, csak ha nagyon de nagyon muszaj, pl. fapados repulojaratra jegyet csak a neten bankkartyaval lehet venni. De amugy vasarolgatni, soha!!!

2009. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A credit card number nem bankszámlaszám, hanem kártyaszám.
2009. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Ahogy az elottem szolok is irtak - ez atbaszas lett volna. Tegyel fel a mozzilladba adblock-ot, az majd megved az ilyen szemet oldalak jo reszetol (is).


[link]

2009. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az oldal valószínűleg átverés, de tényleg van ilyen lottó! Egyik ismerősöm így nyert zöld kártyát (2 év legálisan élés után [USA]).
2009. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha ezt komolyan kérdezed akkor megérdemled h lehúzzanak :D
2010. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!