Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Így nagyobb esélyem lenne az...

Így nagyobb esélyem lenne az USA-ba kijutni?

Figyelt kérdés
Sokan azt írják, hogy az EGYIK legesélyesebb dolog kijutni az az, ha él kint rokonod. Nekem kint élnek már születésüktől fogva az unokatesóim, és annak szülei, akikkel egész jó kapcsolatot ápolok. (Hozzáteszem, ők amerikai állampolgárok).
2012. jan. 19. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
A kijutási esély alatt azt értem, hogy letelepedni/ későbbiekben esetleg ott dolgozni.
2012. jan. 19. 17:47
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

http://www.youtube.com/watch?v=0VgHaLWHAs4


"Milyen rég volt, hogy hasra estem

A fényed előtt, Amerika!

Autócsodák a sztrádán, én meg gyalog a járdán

Mentem napot lopni valahova"


"Múltak az évek, fordult a kocka

Már nem csodállak, Amerika!

Hiába küldöd a díszpics@dat

Fiatalodni Miamiba"


"Refr.: Bye, bye miss american pie

Ezt nyafogja egy szétbaszott sztár

Bye, bye amerikai nyál

Madonna csak egy ócska jenki reklám"


F/24

2012. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy rokon megigényelheti neked a zöldkártyát, ha az a rokon amerikai állampolgár......DE csak szülőknek, tesvéreknek, nagyszülőkenek lehet ezt megigényelni....tehát unokatestvér már nem számít...

Én így olvastam....

2012. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rokonhoz kimehetsz ideiglenes vízummal, látogatóba. Akkor is csak feltételesen, pld rendelkezésre kell hogy álljon egy adott (nem kis) összegű pénz a kint tartózkodás idejére.


A nemhivatalos titkos záradék ;) hogy ha már kint vagy, tulajdonképpen találhatsz olyan munkát amibből magad is megélsz, és akkor "el is felejthetsz" hazajönni.

2013. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!