Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb esélyem van egy lánynál ha valami értékeset veszek neki mielőtt randira hívnám?

Figyelt kérdés
Mert azon gondolkozok hogy veszek neki valami ékszert
2012. jan. 15. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ugyanolyan eséllyel indulnál. Inkább ha akarsz valamit adni neki, csinálj te magad egy nyakláncot vagy egy karkötőt. Derítsd ki, mi a kedvenc színe és hidd el, hogy jobban fog neki örülni, mint egy drága ékszernek. :):)
2012. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát, én egyszer kaptam egy pasitól egy nyakláncot, szivecskés medállal, de olyan hirtelen ért, nem is számítottam rá, mivel a pasira szinte bátyámként tekintettem.. és hát annyira ledöbbentem, de nem is akartam elfogadni de ő ezt persze nem engedte.. nagyon kellemetlen helyzet volt. azóta sem vettem fel soha... szerintem egy lányt se hozz kellemetlen helyzetbe ezzel.. meg amúgyse akarj ajándékkal rákényszeríteni valakit hogy randizzon veled.. inkább akkor vegyél ékszert, ha már komolyabb a kapcsolatotok.
2012. jan. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Meg akarod vásárolni a lányt egy ékszerrel, hogy randizzon veled?..
2012. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem akarná m rákényszeríteni senkire hogy randizzon velem Ha nem akar akkor meg tartsa meg és utána nem érdekel többet.
2012. jan. 15. 15:43
 5/13 A kérdező kommentje:

Én csak ajándékba adnám neki, nem kérnék semmi viszonzást érte,

elhívtam én már randira nem is egy lányt és egyik sem akart eljönni velem, nem tudom miért. Mindent meg tudnák adni egy nőnek ha szeretne.

2012. jan. 15. 15:45
 6/13 anonim ***** válasza:

"Szerintetek nagyobb esélyem van egy lánynál ha valami értékeset veszek neki mielőtt randira hívnám?"->


Az ékszertől várod, hogy igent mondjuk-tehát meg akarod vásárolni.

Ha meg ékszert veszel neki, nem megy el de leszarod, minek veszel neki?

Halmozd el anyukádat, nagymamádat, rokonaidat ajándékokkal, ne olyanokat akik "szolgáltatást" nyújtanak érte de nélküle nem.

2012. jan. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj neki ékszert, ráérsz akkor ajándékozni, ha már együtt vagytok, addig felesleges. Egy ilyen húzással csak kihasználhatóvá válsz a szemükben.
2012. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de éppen az a bajom hogy nem vagyok egy randiguru és nem merek elhívni senkit aki tetszik.
2012. jan. 15. 15:54
 9/13 A kérdező kommentje:
jobban szeretem ha a pénz beszél helyettem
2012. jan. 15. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
" a pénz beszél helyettem?" ez komoly? hát ha íg gondolod vegyél csak mindenféle drága ékszereket, de ha azt egy lány elfogadja úgy hogy nem is tetszel neki azis csak azért csinálja mert egy kis ribi... ez olyan mint a sok playboynyuszi heff körül.. azok is csak a pénz miatt vannak vele...
2012. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!