Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jó nyári diákmeló az USA-ban?

Jó nyári diákmeló az USA-ban?

Figyelt kérdés

17 nem érettségizett fiú !!! Bármilyen nem nagy szaktudást igénylő munka mondjuk egy családnál gyerekekre vigyázni . háztartásban segíteni kerteben segíteni!!

Vannak ilyen munkalehetőségek???


2012. febr. 11. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nővérem él Virginia államban Richmondban.

Egy szép nagy farmjuk van,ahová minden nyáron felszoktak venni diákokat.Olyan diákokat akik tudnak a lovakkal bánni,és szeretik az állatokat,persze nem félnek a melótól.Néha volt rá példa,hogy szóltam a nővéremnek,hogy van egy ismerősöm/barátom akinek a fia vagy lánya kimenne 1-2 hónapra.

De végül is mit vársz? hogy vadidegenként beajánljalak úgy,hogy én sem ismerlek??Azért ez nem így megy..Az ember az ismerőseit/barátait szokta így kisegíteni..Ha nincs ilyen ismeretséged akkor azt tanácsolom,hogy nyári munkára ha mindenáron külföldön akarsz dolgozni,célozz meg egy Európai országot.Oda még te is könnyebben ki tudsz menni,és keresni is tudsz melót.Vagy fogadd meg az előző kérdésedben leírt tanácsokat..

2012. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a felfogása ! Egyébként is ha egy új munkahelyre megy az ember ott sem tudják hogy milyen hogy hogy fog dolgozik de ha nem jól teljesít akkor semmi különös dolog nem történik egyszerűn kirugják és kész nem nagy szenzáció ! Visszatérve a lényegre mindenféleképpen az USA-ba akarok menni és tovább várok a csodára !!!
2012. febr. 11. 19:08
 3/14 anonim válasza:

Sok sikert. Nagyon nem lesz egyszerű.

Először is nyári diákmeló... Gondolom kimennél 1-2 hónapra nem? Repülőjegy árakat nézted már ?

2012. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen célom a folyékony angol beszéd (idővel) :D :D Meg egy kis pénz is jól jönne kellemes a hasznossal látogatás az USA- ba mert számomra egy nagyon jó ország ! Repjegyet néztem min 137 ezer! Hát igen nem lesz egyszerű mert eddig semmi lehetőség (egyelőre remélem ) :( :D :D
2012. febr. 11. 21:12
 5/14 anonim ***** válasza:

" Egyébként is ha egy új munkahelyre megy az ember ott sem tudják hogy milyen hogy hogy fog dolgozik de ha nem jól teljesít akkor semmi különös dolog nem történik egyszerűn kirugják és kész nem nagy szenzáció ! "


Azért ez nem ugyanaz..Gondolkodhatnál mielőtt kiírsz ilyen butaságot.

Tegyük fel,hogy ismeretlenül beajánlanálak a nővéremhez.Tegyük fel,hogy felvesz,és el is intézi hogy kimenj(ahogy ismerem még a repülőjegyedet is megvenné előre,majd a fizetésedből vissza adnád neki)..Így én tartom a hátamat miattad,mert én adtam a szavamat,hogy megbízható vagy,hogy becsületes,jó munkaerő vagy.Ha kiderülne,hogy egy link vagy akkor a bizalmat én veszíteném el és nem te.Téged nem is igazán érdekelne,hogy utána a mi hogy oldanák meg..

Na ezért nem csinálja senki hogy egy vadidegent ajánljon be egy munkahelyre..Ezért nem árt az ismeretség..

Egy munkahelyen ahová idegenek jelentkeznek,ott én sem tartom a hátamat,nem az én megbízhatóságom értéke romlik.Az idegenekért nem vállaltam felelősséget,így nem is érinthet az hogy jó vagy link dolgozok.

Tavaly két ismerősömnek a lánya ment ki 2 hónapra.A szüleit ismertem,a lányokat is megismertem később.Nekem szimpatikusak voltak,és sokat beszélgettem az álmaikról,terveikről.Mivel viszonylag jó emberismerő vagyok,így mertem a nővéremnek ajánlani őket,és nem is csalódtam bennük..Becsületesek,és megbízhatóak voltak..


Ha ki akarsz menni USA-ba nyári munkára,akkor tegyél is érte..Keress olyan embereket akik tudnak neked segíteni ez ügyben..Ismerkedj,és légy a barátjuk..Ismeretség,barátság nélkül NULLA esélyed lesz-

üdv.

36/N

2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem kellet volna ide írnod ! Röviden ennyi megmondtam olyan írjon aki segít evvel én nem vagyok előrébb !!!!!
2012. febr. 16. 19:56
 7/14 anonim ***** válasza:

02-12 20:11 vagyok

Ma vagyok 37 éves.Gondoltam ma olyasmit szeretnék csinálni amit nem szoktam a születésnapomon.Segítek olyan valakinek akinek jól jöhet a segítségem.5 perce jöttem fel a gyakorira,és erre a kérdésre.Megláttam,és arra gondoltam,miért ne ismerkedhetnék meg veled. Annyi idős vagy mint a fiam,így miért ne adhatnék neked is olyan segítséget amit a fiam minden évben megkap??

Pár beszélgetés után,ha már tudjuk mi a célod,és te sem mint ismeretlenhez kommunikálsz,akár nyáron intézkedhettünk volna.Gondoltam ez egy igaz jó cselekedett lenne így a nap végén a szülinapom alkalmából.Erre olvasom amit most írtál..Na ennyit a jó napomról..

Megyek keresek mást akinek tényleg jól jönne egy kis segítség..Neked meg ettől függetlenül további sok sikert.

37/N

2012. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Boldog Születésnapot !!! Ezek után egyáltalán nem várom el segíts de csak ha egy kicsit is elgondolkodsz talán nem én kezdtem ellenszenvesen ezt az egész dolgot én egy rendes kérdést feltettem hetek óta tűkön ülök hogy hátha majd egy ember vagy egy csoda jön és rám ír hogy szia persze van találkozunk valahol vagy valami megbeszéljük a dolgot hogy mi lesz hogy lesz vagy tanácsot kapok vagy valami és erre mit látok : hogy azt még sem gondolhatod hogy be ajánljalak ismeretlenként meg ezt így nem lehet meg ugy nem !!! Az én helyzetemből kitelhetőleg mindent megpróbáltam ami tudtam !! Nem mindenki olyan szerencsés hogy csak úgy alkalma van kijutni az egyesült államokba és képzeld a helyzetembe magad kb 10 % esélyem van arra hogy kijussak és persze hogy jobban örülne az ember hogyha azt kapná Én tudok egy helyet jöhetsz de azért előtte csak meg kellene ismerkedni hogy megbízható vagy vagy nem vagy megbízható vagy valamit mégiscsak tudjak rólad !!Én nem szeretnék itt veszekedni mert amúgy is utálom a veszekedést szóval mind 1 hátha vannak még csodák !!!
2012. febr. 17. 15:36
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez megint nem egy olyan válasz lesz amilyenre vársz, el is mondom hogy miért.

Azt hiszem az első hozzászólásban olvastam egy dolgot, ami nagyon igaz. Így interneten keresztül az ember nem szed össze senkit hogy majd kiajánlja az ismerősének külföldre...

Senki nem akar itt téged bántani, sőt, te nem látod benne, de mindenki segíteni akar. Hogy ne kelljen pofára esned. Ha téged valaki beajánl egy munkahelyre, akkor ott nem arról van szó hogy ha nem jól végzed a munkádat akkor kirúgnak, hanem ott azt is kőkeményen számonkérik, aki téged beajánlott. Ezért sem szokás ezt csinálni.

Biztosan észrevetted hogy a másik kérdésedre, ami hasonló, sem kaptál jó válaszokat. El kell ismét hogy keserítselek, de kérlek, gondold át ép ésszel amit most írok, és ne sértődj meg! Csak gondold végig!

Ha te kint élnék Amerikában, és megkeresne egy itthon maradt ismerősöd, hogy küldene neked egy emberkét, aki még kiskorú, de szívesen segít neked a ház körül, mit válaszolnál? Igen, tudom mi bújkál a fejedben, most arra gondoltál, ó hát én simán szólnék neki hogy jöjjön!

Elmondom hogy ez miért nem így történne a valóságban:

Ha kint élsz, ha itthon élsz, mindegy, a pénz ugyanúgy számít. Lehet hogy egy már Amerikában élő ember drágábban vállalná el ugyanazt a munkát mint egy magyar, viszont a magyarnak még akkor adni kellene enni, inni, szállást, repülőjegyet (merthogy az előző kérdésedben ezt írtad). Akárki, akármennyire is jó szándékú, senki sem fog a másik ember kedvéért minuszba menni.

Azt hiszem elég érthetően összeszedtem mindent amit itt az előttem írók is írtak már. Pontozz le ha nem tetszik, de én azért nagyon átgondolnám.

2012. febr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, kihagytam valamit.


www.penpalworld.com


Itt találsz külföldi levelezőtársakat. Én a helyedben elkezdenék ismerkedni. Azért tettem ide ezt a linket, hogy ne mondhasd hogy senki nem akar neked segíteni. Nem tettél meg mindent. Itt az ideje hogy elkezdd.

2012. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!