Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jó nyári diákmeló az USA-ban?

Jó nyári diákmeló az USA-ban?

Figyelt kérdés

17 nem érettségizett fiú !!! Bármilyen nem nagy szaktudást igénylő munka mondjuk egy családnál gyerekekre vigyázni . háztartásban segíteni kerteben segíteni!!

Vannak ilyen munkalehetőségek???


2012. febr. 11. 00:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó nem fogok veszekedni !!!!! Ha egy kibsott kulák Amerikai lennék egyértelműen 100 % biztos hogy segítenék olyan szerencsétlen gyerekeknek (gyerek !!!!!) akinek semmi lehetősége az ilyen dolgokra !Mindenki más 17 évesre létemre elmegyek a boltba és veszek egy hajléktalannak kaját mert ott toporzékol hogy éhen hal !!!(Mindenki másmilyen természetű) Nem azt kértem hogy az írjon akinek van egy kiköltözött magyar ismerőse és éhezik meg alig tud megélni kint meg minden baja van hanem olyan aki már megteheti hogy ilyen embereknek lehetőséget adjon és senki nem mondta hogy magyarok legyenek! És nem a pénz a fontos ->étel ital fedél legyen a fejem felett ! Köszönöm a választ !
2012. márc. 2. 15:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Ott a lehetőség, vadássz levelező társakra, akikhez ki tudsz majd később menni. A honlap címét leírtam előtted, csak próbáld meg mielőtt itt ugrálsz, ez troll-oldal, ezzel számolni kell mielőtt kiírsz egy kérdést.
2012. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én azt tudom mondani, hogy így középiskolásként nemigen van ilyen meló. Viszont van több olyan cég is, aki egyetemistákat visz ki nyári táborokba dolgozni, aztán utána utazgathatsz egy hónapot. Viszont ezekhez tényleg a felsőoktatásban kell lenni. Ilyen pl www.ccusa.hu vagy www.campleaders.hu
2012. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ezért még várok ! De ha szükséges privátba megadom a skype címem és az sumeretlenségen ne múljon :D
2012. ápr. 5. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!