Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ryanair feltüntetett áraiban...

A Ryanair feltüntetett áraiban benne van az illeték, vagy az még pluszban jön rá? (Budapest-Róma) Náluk is van egy ingyenes kézipoggyász, és ha igen, akkor mekkora? THX!

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A Ryanair fapados, így nincs ingyen poggyász! Fizetni kell érte!
2012. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mmT ***** válasza:
Ha elkezded kitölteni a neten a megrendelést, akkor minden ktg-et ki fog írni. Még mielőtt rányomnál a végső OK-ra, látod az total összeget. (ezen felül már nem érnek meglepetések, ha áttanulmányozod és betartod a feltételeket. pl. túlléped a max súly, akkor még rá kell fizetni a reptéren.)
2012. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézz utána, de a kézipoggyász 8kg-ig bizonyos mérethatáron belül ingyenes, viszed magaddal..

Minden feladott csomag fizetős...

2012. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az online checkingért tényleg fizetni kell? Mert nekem most 2040 huf jött fel utanként az checking feere
2012. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi szépen a hasznos infokat!:) Amúgy igen, kell azért is fizetni, de én találtam olyat, ahol ingyenes, szóval csak keresni kell!:) Sok sikert!
2012. febr. 4. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Kézipoggyász mérete 55x40x20cm, max 10kg lehet. A méretet ellenőrzik gyakran, nem érdemes ezzel játszani. Max 1 kézipoggyászod lehet, semmi plusz laptop, még övtáska, vagy fényképezőtáska sem lehet pluszban (sőt, még a duty free shopban vásárolt nejlonzacskó sem). Ha a szabályokat betartod, akkor hihetetlen olcsón utazhatsz.
2012. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimaradt: kézipoggyász ingyenes!
2012. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!