Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet repülőre gitárt felvinni...

Lehet repülőre gitárt felvinni kézipoggyászként?

Figyelt kérdés
Elektromos gitárról lenne szó, puha tokban. Nem férne el az ülések feletti boxban. Ha kell érte fizetni, az kb mennyi?
2012. jan. 9. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a légitársaságtól kérdezd meg, de szerintem nem viheted fel, vagy esetleg ha van, akkor a kisállatoknak elkülönített részbe rakhatod.
2012. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem viheted fel.

Csak túlméretes poggyászként adhatod fel, légitársaságfüggő, hogy mennyiért.

Én biciklit vittem ki 15000 forintért

2012. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 keldvi ***** válasza:
De igen, felviheted, amennyiben veszel neki is jegyet
2012. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jegyet csak beszállókártyával kaphat, viszont ha így utazik , akkor át kell esnie a biztonsági ellenőrzéseken és be kell tudnia kötni magát.


Menj el a HIVATALBA és kérj rá gyámságot, így te leszel hivatalosan is a segítője.

2012. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En az USAba utaztam ket ismivel. Az egyik egy hegedut a masik egy csellot hozott magaval. Mivel a homerseklet miatt ezeket a hangeszereket nem lehet a csomagterben szallitani, igy felvittuk magunkkal. A hegedut a felso taroloba, a csellot a stewie hatravitte valahova eldugni.


Visszafele ugyanigy, csak meg nalam is volt egy basszusgitar egy puha tokban. Felraktam a felso taroloba mindenkinek a taskaja tetejere. Azt hittek valami egyuttes vagyunk :)


Szoval szerintem felviheted. Sot, inkabb vidd fel ha jot akarsz. Persze elotte kerdezd meg a legitarsasagot!

2012. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!!! Az ülések feletti boxba tényleg elfér egy normál méretű gitár???
2012. jan. 10. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Huu, ez nagyon repcsi fuggo. Tenyleg kerdezd meg a legitarsasagot.

A nagy geppel mikor mentunk oda felfert a b.gitar, a kisgepen (Eu-n belul) meg beallitottam az ablak es a terdem koze, a csellot meg a stewardess vitte hatra es rakta le valahova.


[link]

2012. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Poggyászkezelés nem elektromos gitárnak van kitalálva, külön kellene jelölni a törékenységet. Be-/kipakoláskor a csomagok szoktak repülni pár métert és gyakran a gépen is hallani, hogy puffannak a kofferek.
2012. jan. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hozztenném, hogy Canada- ból megyek haza. Semmiféleképpen nem tetetném be a csomagtérbe. Mindenképp valami olyan megoldás kéne, hogy a kabintérben lehessen.
2012. jan. 12. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!