Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy megkapom a tanulóvízumot? (lent részletezem a helyzetet)

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék az USA-ba jelentkezni undergraduate képzésre. Úgy tudom, hogy a vízum interjún majd bizonyítanom kell, hogy a képzés után visszatérek Magyarországra, én viszont még csak 20 éves vagyok, nincs se autóm, se lakásom, se férjem vagy bármi más ami ide kötne, legalábbis az ő szemükben. Mert persze majd szeretnék visszajönni Magyarországra amint befejezem ott a sulit, csak ezt nem tudom bizonyítani. Szerintetek így is megkapom majd a vízumot? Vagy mivel növelhetném az esélyeimet?

Köszönöm.


2009. jún. 15. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nehezen is tudnád. A kérdés az, hogy van-e már helyed, felvettek-e valahova. Ugyanis ha van, minimális az esélye annak, hogy ne adnák meg.

Amúgy azt kell bizonyítanod, hogy van-e elég pénzed arra, hogy kint meglegyél, esetlegesen még szülői igazolás, hogy ha megszorulsz, segítenek.

2009. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak igaza van. Neked inkább azt kell bizonyítanod, hogy lesz elég pénzed megélni. Ha már felvett egy iskola hivatalosan, akkor intézheted a vízumot. Ha pedig felvettek, akkor nem hiszem, hogy a vízumodat elutasítanák, ha tudod fizetni a tandíjat és ezt tudod is majd bizonyítani.
2009. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!