Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Disneyworldbe utazás mennyibe...

Disneyworldbe utazás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Tudna valaki mondani egy körülbelüli összeget egy ötfős családnak Disneyworldbe mondjuk egy hétvégére, szállással repülőjeggyel együtt?

2012. máj. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Egy hétvégére??? Az USA Disneyworldbe? Ez most komoly???!!! Mert ha a párizsiba akarsz menni, akkor azt mondom oké, de tengerentúlra nem repül az ember egy hétvégére, may üzleti ügy miatt, de nem nyaralni. Alapból 6 (florida), illetve 9 (Los Angeles) óra különbség van, eltart míg átáll a szervezet. Pláne a gyerekeké.


Amúgy én voltam a párizsi Disneylandben és ua. mint az amerikai szóval nem kell amiatt odautaznod...


A nyáron voltam az USA-ban is 2 hónapot, szóval tudom mennyi egy ilyen út.

Attól is függ h a Los Angeles-i vagy floridai Disneylandre gondolsz-e. 5 főnek kb 1,5 millió forint.

2012. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nekem meg nézzetek már pls repülőjegyet egynapos Új-Zélandi kiránduláshoz!
2012. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
:D
2012. máj. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

DisneyWorld-öt mondott, tehát nyilván Florida...

Szerintem egy hétvégére nem lehet oda csak úgy kiugrani, butaság is lenne! Egyrészt a DisneyWorld mellett rengeteg más is van ott, amit érdemes megnézni, és még akkor is csak Orlandóról beszélünk! (Ne is menjünk messzebb: Universal Studios, Legoland, Kennedy Space Center...)


Másrészt meg nagyon messze van, és nagyon drága ahhoz, hogy hétvégére csak úgy kiugorjatok!

A belépők árát megtalálod amúgy a honlapon, megnézheted, hány napos jegyek legyenek, mit tartalmazzon (Park-Hopper Option, stb.)

Szállást is te tudod megnézni, hiszen te tudod, milyen szintű legyen. De amúgy én most 4 városba utazom nyáron, ebből az egyik Orlando, és elmondható, hogy az összes közül még ez tűnik a legolcsóbbnak - de csak viszonyítva a többihez!!! Magyar szemmel ez minden, csak nem olcsó. A szállásokról viszont a legtöbb parkba ingyen buszt szerveznek, ez jó, mert nem kell autót bérelni.

Az étel annyira nem drága ott, nagyjából magyar árakkal számolhatsz.

2012. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!