Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair, de nem bentlakásos?

Au pair, de nem bentlakásos?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kimenni barátommal külföldre dolgozni, és nagyon tetszik az ötlet, hogy au pair legyek. De úgy tudom, hogy azok ott is laknak a családdal. A probléma az, hogy nem szeretnék külön lakni barátomtól. Szerintetek van lehetőség arra, hogy ne ott lakjak, hanem reggel bejárjak?
2011. nov. 7. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel az estéid/hétvégéid szabadok lesznek úgyis, szerintem megbeszélheted a leendő családdal simán.
2011. nov. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hivatalaosan nincsen. Vagy is ha hivatalosan akarsz au-pair lenni, és biztosításod is lesz így stb... akkor nem.

De megbeszélhetö a családdal.

Èn mikor elöször voltam, akkor 4 hónap után találkoztam egy fiuval és kb 6 hónap után mindig nála aludtam, így este jött értem, reggel vitt vissza. Családnak nem volt vele baja. ha kellett este sittelnem akkor elöre szoltak, és otthon maradtam. a hétvégiket meg jóelöre szoltak.

2011. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Én pont most mondok fel egy 18 perc múlva a családnál..a tanulmányaim fontosabbak. A helyemre jöhetsz :) Én is így csinálom, hogy barátomnál lakom, és reggel este jövök...különben van itt is lakásom kicsit, ha a gyereknek főzök. Németország - Frankfurt mellett! Írj :)
2011. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 09.23-nak

Te olyan családot ajánlsz a kérdezőnek akit te magad is utálsz??Rásóznál egy pocsék családot??MIért akarsz így kitolni a kérdezővel??

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Kedves kérdező.Én au-pairként dolgoztam Angliában.Nem éltem a családdal együtt,sőt az egyik kérés pont ez volt a család részéről..Minden reggel mentem 9-re és este 5-ig kellett ott maradnom amíg az egyik szülő hazajött..Vannak ilyen lehetőségek,csak meg kell találni..(rengeteg ilyen álláshirdetés van itt kint)

2011. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :) Majd csak nyáron szerenték kimenni, előtte befejezem a tanulmányaimat. De köszi azért a hely felajánlását :)
2011. nov. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!