Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az lenne hogy hogyan lehetne...

Az lenne hogy hogyan lehetne elintézni hogy bentlakásos iskolába kerüljön Port Angelesben? Menyibe kerülne? Kéne-e neki állampolgársági milyen papírokat iratokat kell csináltatni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 2. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés annyira gagyi. Ha tényleg egy anyuka vagy, akkor nézz már utána dolgoknak. Mi az, hogy volt már ilyen táborban? Nyelvvizsgája van? Tele vagytok pénzzel, hogy csak úgy neki akartok indulni Amerikának? Nagyon bonyolult sőt szinte lehetetlen egy egész családnak kimenni. Az iskolák sem fogadnak el akármilyen nyelvtudás, teljesen speciális, hogy milyen nyelvvizsgával vesznek fel bárkit is. Nem egyszerű még a tanuló vízumot megkapni sem.
2012. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

kedves 19:20-as tvajlajtot és Én nem tudok helyesen írni - figyelj dragam, en kozelebb lakom Port Angeleshez mint te, szoval ha valaki, akkor en tudom, hogyan kell leirni, de pont azert irtam ugy ahogy; es ebbol is latszik, hogy te vagy a 15 eves fruska, hogy nem erted a poent :D


Tessek egy kis friss hirek:)

[link]

2012. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kezdem úgy érezni, hogy a kérdéses film rajonginak szellemi képességeivel kapcsolatos sztereotípiáknak lehet némi alapja.... :D
2012. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
18:26 hanyagolj már ezzel a senkivel!!!
2012. máj. 18. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!