Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az egyesült államokbeli...

Az egyesült államokbeli emberek tényleg olyan elhízottak, mint amennyire lehet hallani, vagy ez csak egy sztereotípia?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. A WHO felmérése szerint a világ 3. "legkövérebb" állama.
2012. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak kövérek igen.De Angliában még több kövér van.Nem mindenki kövér az államokban.
2012. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
én most a tapasztalatokra vagyok kiváncsi. szóval amikor kint voltál az államok területén, több elhízott embert láttál, mint mondjuk pesten/magyarországon?
2012. máj. 6. 12:38
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

persze sokkal több elhízott van, de nem úgy kövérek mint magyarországon hanem sokkal jobban. van aki tolószékben megy annyira kövér. nagyobbak a székek is :D egyébként nem mindenki kövér, főleg az alacsony műveltségű, alacsony keresetű emberek azok. de a fiatalok még nagyrészt normális alkatúak.

amerikában az a "divat" hogy az éttermekben hatalmas adagot adnak (nekem pont dupla adag, a felét haza szoktam vinni) sokszor olyan akciók vannak hogy drágább a kisebb adag gyorsétteremben mint a nagyobb. egyszer pont volt egy ilyen, a mekiben a nagy kóla 1 dollar (1 literes tán), a közepes meg 1,50. mondtam hogy közepest kérek, erre mondja a nő hogy de a nagy olcsóbb. jó nekem akkoris a közepes kell. azt így kerekedett a szeme, értetlenkedett. azért fizetsz többet hogy ne zabálj. :D

2012. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

omg:ooo

ez a tömegtermelés miatt van biztos,nem?:S

2012. máj. 6. 12:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Amerikában a másik gond az, hogy az alapanyagok drágák a meki...sokkal olcsóbb (ugyanannyiba kerül, mint Mo-n, de akárhányszor újratöltheted az üdítőt, 2x akkora a szendvics...). Amúgy igen látni tolószékeseket, meg olyanokat, akik szinte elfolynak, de ahol én voltam ott azért ez volt a ritkább. Tény, hogy aki kövér az jóval zsírosabb egy magyar embernél.
2012. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Barátnőm volt kinn tavaly 5 hetet, és ő is azt mondta, hogy sokkal több a kövér ember. Meg láttam a fotóit is, sok "életképet" készített, pl. rendezvényeken, programokon.

Ő is pont ezt mondta, hogy iszonyatos kaja adagok vannak és a "junk-food" nagyon olcsó, pár dollár. Ő még a gyerekadagot sem tudta megenni, annyira sokat adtak, pedig amúgy szeret enni, nem csak csipegetni szokott.

2012. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teny hogy tobb kover embert latni itt mint Magyarorszagon, bar en csak Californiarol tudok nyilatkozni.


Nemcsak a hatalmas adagok miatt hiznak az emberek, hanem a rossz minosegu etel es az adalekanyagok miatt is.


Raadasul - foleg a latin populacio kozott - megfigyelheto a "mutacio". A mexicoiak iszonyat mennyisegu kukorica alapanyagu kajat esznek. Nincs olyan nap, hogy ne ennenek valamit amiben kukorica van! A kukoricat pedig koztudottan genmanipulaljak. Szerintem - bar bizonyitani nem tudom, csak latom az embereken - a mexicoiak a hasuk tajan hiznak/zsirosodnak a genmanipulalt kukorica miatt.


Gyerekeken, 5-15 eveseken is megfigyelheto ez a jelenseg. Ugy neznek ki mintha terhesek lennenek. Fiu, lany, no, ferfi, mindegy. A 80% ugy deformalodik, hogy ugy neznek ki mint aki allapotos.

Borzaszto latvany.


Persze az amerikai nepesseg is hizik es kover es zsiros, de ez a "terhes" jelenseg naluk nem figyelheto meg, ok ugy mindenhol koverek, es sajnos a media folyamatosan azt programozza a fejukbe, hogy "ez igy jol van". Mindenki kulonleges es mindenki ugy jo ahogy van... stb. De szerintem egy 30 eves no 135 kiloval NEM termeszetes es nem normalis! Arrol nem is beszelve h milyen egeszsegtelen! (es most nem a szervi eredetu/hormonalis koversegrol beszelek)

2012. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sok kövér ember van Amerikában, és nagyon kövérek!!!!
2012. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez WHO! Csak ki kell menni, és meglátod! Én az I. helyre tenném őket!!!
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!