Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan élhetek Amerikában...

KérdezŐ?! kérdése:

Hogyan élhetek Amerikában legálisan? Kiszeretnék költözi Los Angelesbe már ebben az évben, már néztem lakást, néztem munkát, beszélek Angolul, csak azt nem tudom hogy hogyan lehet ott legálisan élni. Nem csak pár hónapra mennék ki hanem örökre.

Figyelt kérdés

#Legáliséletamerikában
2012. máj. 7. 21:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amerikai állampolgár, dolgozik. Különben még annyit szeretnék kérdezni, hogyha csinálok egy céget Amerikában akkor nem kapom meg a zöldkártyát?
2012. máj. 8. 21:17
 12/18 anonim ***** válasza:
nem, mert nem csinálhatsz céget zöldkártya nélkül. amúgy szerintem ez a "barát alkalmaz" se megy ilyen egyszerűen, de ekkora szakértő már nem vagyok a témában.
2012. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Vegasba részegen vegyél el egy szintén részeg csajt/fiút és máris megkaptad :D
2012. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jah csak az lenne a szopás ha reggel a csaj felkelne melettem és kiderülne hogy ő is Magyar..
2012. máj. 10. 23:36
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
... és máris rájössz hogy miért értettétek meg olyan jól egymást részegen :D
2012. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Munkáltatónak kell intéznie a papírokat, ami viszont bonyolult, és rengeteg pénz, nehéz itthonról olyat találni, aki ezt vállalná. Meg eleve, ki venne fel távolról? :S

Ha ESTA-val mész ki, nem is kereshetsz munkát... :(

A barátod esetleg megpróbálhat alkalmazni, meg elintézni mindent, talán az menne.

Nem tudom, nekem is minden álmom, de nem ilyen egyszerű ez. :( Én kezdek letenni róla, pedig tényleg semmit sem szeretnék jobban. Csak tudod, a realitásokat kell nézni. :(

2012. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
De ha létrehozol egy céget és 15 embernek adsz munkát aki nem rokonod akkor kaphatsz! Jah és egyet kihagytam, a befektetés mértéke 1 millio dollár kell hogy legyen (nem vicc). Ezzel jut ki sok gazdag kinai amúgy...
2012. jún. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hello,mi nem tudom pontosan hogy vagyunk kint mi 3 hónapja költöztünk ki arizonába ahol apa dolgozott és ahol most dolgozik az a két cég kapcsolatban voltak és így kapott itt kint egy 5 éves szerződést. Nem kérdeztem rá hogy pontosan hogyan is vagyunk itt de minden legális.
2012. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!