Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az amerikaiak tényleg vallásosak?

Az amerikaiak tényleg vallásosak?

Figyelt kérdés
Sok ott a vallásos ember?
2012. máj. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, csak mindenki másban hisz :D
2012. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, még a médiából is ez folyik, a sorozataikból pl, mindenki mindig iszonyú vallásos, alig találkozom olyan karakterekkel akik legalább megkérdőjeleznék a dolgot... Tudom, most csak sorozatot említettem, élő amerikaiakat személyesen nem ismerek, csak az interneten párat, ők is vallásosak (keresztények).
2012. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jóval több keresztény van ott mint magyarországon.
2012. máj. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint megy az altalanositas ezerrel :)

Mivel tobben vannak (vagyunk) ezert ugy tunik, hogy vallasos emberbol is tobb van.


Statisztikat nem tudok emliteni, hogy milyen aranyban vannak a vallasosak a nem vallasosakkal szemben, de az en ismeroseimnek kb 50% vallasos, 50% nem...

2012. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én éltem kint 3 évig Virginiában és azon a környéken elég sok vallásos ember van. A templomban ahova én is jártam vasárnaponként 4x volt mise mert nem mindenki fért volna be. De ahogy már írták előttem, szinte minden család másban hisz. De biztos van olyan régió ahol kevesebb és biztos van olyan is ahol több a vallásos ember! :)
2012. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!