Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi az esélyünk? (bővebben...

Mennyi az esélyünk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy arab (szíriai) ember számára mennyi az esély arra szerintetek, hogy Amerikában (Florida) munkát találjon, letelepedési vízumot kapjon, stb?

A barátomról van szó, teljesen normális, érettségizett, kultúrált, nagyrészt európai szellemben nevelkedett, 22 éves férfi, már 10-12 éve itt él Magyarországon, tökéletesen beszéli a magyart, plusz az angol is középszinten megy neki. Sajnos szerintem még én is nagynehezen boldogulnék a magyar származásommal, nemhogy ő a szír gyökereivel.

Kérek mindenkit, hogy csak normális, intelligens kommentekkel bombázzon, nem vagyok kíváncsi semmiféle arabellenes hozzászólásra. De remélem, sokatok okosabb, mint egy ötödikes és nyitott szemmel jár, ezáltal láthatja azt is, hogyan folyik a parasztvakítás mindenhol a világban, tök mindegy, miről legyen szó...


2012. máj. 14. 21:55
 1/1 kiflitolvaj ***** válasza:
Floridában most egy amerikainak sem könnyű munkát találni. Ha a barátodnak nincs valami speciális végzettsége, akkor én nem sok esélyt látok rá.
2012. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!