Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mindig lesznek nagy reptéri...

Mindig lesznek nagy reptéri ellenőrzések?

Figyelt kérdés

Amerikai barátom jön nyáron Magyarországra és elutaznánk pár európai nagyvárosba is. Azt tudom hogy az első alkalommal amikor belép az Európai Unió területére (valamelyik országban ahol átszáll) akkor lesz egy nagy ellenőrzés neki. De ha már Magyarországról megyünk Londonba, majd onnan Berlinbe, akkor is mindig lesznek ilyen "nagyobb" ellenőrzések, vagy neki is olyan "általános" lesz mint nekem (EU citizen)?

18/F



2012. jún. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor bejön akkor sincs "nagy". ha simán átsétál a zöldön,akkor meg se nézik.

Ha mi megyünk az USA-ba akkor nekünk van ott nagyobb ellenörzés.

2012. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol csak az utlevelet nezik. Nem nagy ellenorzes.
2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor neki nem is lesz olyan hogy "miért jött?", "meddig marad?", "mit fog csinálni?", és "kinél fog aludni?"...?
2012. jún. 10. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem ezt csak az amik csinálják. A nem EU polgároknak szóló kapun kell átjönnie, de ott is van zöld folyosó, akkor meg se állítják.

(szurópróbaszerűen kiszednek időnként valakit, de nem jellemző. )

2012. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azt hittem hogy minden egyel alkalommal amikor repülőtéren leszünk plusz egy-két órát fogunk még ezzel eltölteni, de akkor nem. :)

még egyszer köszi!!!!

2012. jún. 10. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!