Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell reptéri illetéket fizetne...

Kell reptéri illetéket fizetnem ha elhagyom a repteret reggel, este pedig ugyanarról indulok tovább?

Figyelt kérdés
Budapestről indulok Barcelonába,reggel érek oda,majd este 9kor indul a következő gépem Gran Canariara.Nem akarok egész nap a reptéren rostokolni és szeretném megnézni magamnak Barcelonát.A repcsijegyet külön-külön vettem a 2 járatra.Ryanairrel utazok.

2012. máj. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha külön vetted, nem kell semmit fizetned, nyugodtan elhagyhatod a repteret.
2012. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem értem a kérdést. Ha már megvetted a jegyed, akkor nem kell semmit fizetned ha nem léped túl a súlyt.

A reptéri illetéknek viszont semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz a reptéren, bemész-e a városba vagy sem.

2012. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

reptéri illetéket akkor kell fizetni, ha kiszálssz a terminálba. Vagy is ha már kiszálltál akkor van rá ilelték, de ezt a repjegyeddel felszámolják.


Akkor jöhet plussz illeték rá, ha te hibádból le kell szállnia a gépnek pl münchenben mert te részegre ittad magadat, és ott kiraknak. ekkor nem hogy illetéket de büntetést is kell vizetned.


Te eleve kiszálssz a gépböl. Nyugodtan mehetsz, csak legyél ott idöben. ÈS ha nem átszálló járat, hanem két külön jegy, akkor a csomagjaidat is fel kell venned, és amíg a várost járod azzal is kell valamit csinálnod.

2012. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A reptéri illetéket már kifizetted a repjegyek árával együtt, innentől kezdve a kérdésnek nincs értelme :)
2012. máj. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Szerencsére csak kézipoggyászt viszek szóval nem kell túl sok cuccot végigcincálnom az egész városon...

2012. máj. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!