Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jártatok már San Franciscoban?...

Jártatok már San Franciscoban? Mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 18:26
 1/4 A kérdező kommentje:
képeket is mutathattok, vagy meséljetek. :) imádom a várost, de még sosem jártam ott.
2009. júl. 4. 18:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem voltam ott de az unokatesóm igen!Azt mondta sokkal jobb mint Chicago.(ott is volt)Nagyon szép a környezet,kellemes az idő,ettek különleges kajákat.Neki nagyon tetszett azt mondta szívesen visszamenne.Ja és kedvesek az emberek!
2009. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszett,viszont sötétedés után elég veszélyes hely...sok a bolond és a hajléktalan,de talán minden amerikai nagyváros hasonló!Amúgy tipikusan az a hely,amitől sokkal többet vársz,és aztán nem is akkora durranás.Persze azért nagyon jó hely :)
2009. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Nekem egy ismerősöm járt kint, aki azt mondta nagyon szép hely, de annak aki Magyarországon nőtt fel nehéz megszokni, hogy egy város akkora mint a "fél Dunántúl". Amúgy ő a közlekedést tartotta szokatlannak nagyon: az utcák sokszor nem merőlegesek egymásra, hanem hegyesszöget zárnak be és néha úgy kell kanyarodni, hogy semmit se látsz.

2010. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!