Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mekkora összegnek kell nálam...

Mekkora összegnek kell nálam lenni ha az USA-ba utazok?

Figyelt kérdés
Van limit ami alatt nem engednek be? Vagy ez napra le van bontva? Vagy hogy működik ez?
2012. aug. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs limit. Olyat hallottam hogy megnézték működik-e a kártya. mindenképp legyen dombor nyomott kártyád csak azt fogadják el.
2012. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert én egy barátomhoz megyek. ott fogok lakni, és ő fogja állni a költségeimet. Természetesen lesz nálam is készpénz, de ő azt mondta hogy a bankkártyámat ne vigyem mert felesleges.

Akkor legyen nálam egy meghívólevél amiben ez benne van biztos ami biztos?

2012. aug. 9. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs limit, de rakerdezhetnek, hogy van-e eleg penzed...Es mar miert ne vinnel kartyat, attol, hogy ott van nem muszaly hasznalni, de, ha megis kene valamiert nem tudod...Szerintem teljesen hulyeseg lenne otthon hagyni...

Ez az en velemenyem..

2012. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eszter858585 ***** válasza:
Tolem azt kerdeztek, mi az utazasom celja, mondtam, hogy a baratomat latogatom meg, kerdeztek mennyi idore, mondtam 3 honapra, ennyi, ujjlenyomat, pecset, oszt jonapot. Penzrol nem kerdeztek egyaltalan. Meghivolevelem sem volt.
2012. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!