Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nekem nem jott be Amerika....

Nekem nem jott be Amerika. Hazakoltoznek vissza MO-ra, de mar ferjem van itt, akit szeretek? Mi legyen?

Figyelt kérdés
6 eve, 30 evesen jottem szerencset probalni. Kozepfoku nyelvvizsgam volt, de ra kellett jonnom, nem er semmit. 3 evig nem volt munkam, otthon voltam. Majd elkezdtem dolgozni. Szalloda takaritas. Utalom. Kozben otthon meg kozgazdasz voltam. De itt semmire nem megyek a foiskolammal. Tanulni nincs penzem, idom. Heti 400 dollart keresek. Ebbol megelni nem nagyon lehet. Ferjem amerikai. Hazamennek, de szeretem ot es nem akarom elhagyni. Tudnatok tanacsot adni? Nem konkretat, mert nem ismeritek az itteni lehetosegeket. Csak ugy altalaban, mint kivulallok, mit tennetek?
2012. nov. 18. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy ket dolog santit a leirasokbol.


Hiaba mondod, hogy nem tudsz angolul, az allampolgarsagi vizsga angolul zajlik, es ha neked sikerult a vizsgat letenni, akkor hidd el jobban beszeled az angolt mint a populacio 60%a, ugyanis a sok mexicoi bevandorlo meg azt sem erti, ha az idot kerdezed meg toluk angolul.


Ha mar megvan az allampolgarsagod, akkor elvalhatsz nyugodtan, a polgarsagot nem fogod elvesziteni! Aki mast ir, az teved! Barmikor elkolotozhetsz, ide vissza fogsz tudni jonni akar evek mulva is, az allampolgar az allampolgar marad.


Jo lenne, ha kicsit osszekapnad magad es a sok siras, nyavalygas helyett a kezedbe venned a sajat eleted iranyitasat, mert allampolgarkent egy olyan orszagban elsz, ahol meg mindig SOKKAL jobbak a korulmenyek, mint mashol. Valaki meg a Balatonra sem jut el nyaralni, te meg USA allampolgarkent az USAban sirdogalsz???


Nezd meg az Eszak-Amerika kerdeseket, minden masodik ember ide vagyik, az alma, hogy itt elhessen...

2012. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Basszus, a világon 900 millió ember éhezik, több mint egy milliárd ember él naponta 1 dollárnál kevesebből, és további jó egy milliárd embernek sem él sokkal többől. Te meg hetente 400 dollárt keresel, van férjed, miközben rengeteg országok van, ahol mindenkinek van olyan családtajga, aki polgárháború, vagy terror áldozata lett. Szóval ne siránkozz itten, hogy milyen szar életed van. Menj el 2 hétre Pakisztánba, utána egy hétre mondjuk Angolába vagy Libériába aztán menj haza, és utána nyafogj, ha még úgy érzed, hogy rossz dolgod van...
2012. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!