Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Au-Pair/ Nanny Amerikában?

Au-Pair/ Nanny Amerikában?

Figyelt kérdés
Beregisztráltam egy au-pair oldalra, meg is keresett egy bostoni család. Azóta e-mailezunk, és már ott tart hogy megírta a nanny agency elérhetoségét. Azt mondta hogy én megfelelo lennék a gyermekeinek. Csak ideiglenesen mennék ki, mert szeretnék otthon munkát keresni, vagy folytatni a tanulmányaimat. Mit gondoltok, és mi lenne a kovetkezo lépés? Az agencynak már írtam, várok a válaszára. Sok mindent olvastam Amerikáról, de most teljesen ossze vagyok zavarodva. Szeretnék egy kielégíto informácio szolgáltatást valakitol aki ért az e fajta dolgokhoz. Es elnézést a hibáimért, szlovákiai vagyok.

2012. nov. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem sértésből írom, de nem értem, hogy egyesek miért gondolják, hogy gyerekekre vigyázni a halál f*szán (már bocsánat, de ilyenekre gondolok, hogy Amerika, Ausztrália) jobb munka, mint itthon közmunkásként árkot kaparni. Bárhogy is nézzük a második lehetőséggel legalább itthon vagy és nem modernkori rabszolgája vagy egy tehetősebb családnak. (Azért hoztam fel párhuzamnak a közmunkát, mert aki ilyen "Ó-per" akar lenni, annak nyilván nincs lehetősége mondjuk irodai munkát végezni)
2012. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Azért jobb, mert ugyan nem keresi vele halálra magát, de megtanulja a nyelvet ingyen, eljut egy távoli országba, amit a közmunkás bérből nem igen, megismeri az országot, a kultúrát és mivel lesz fizetése is, nyilván ki is használja majd a helyzetet és nyilván körbenéz egy kicsit és amellett olyan élményben lesz része, ami még hasznos lehet az életében, mivel még fiatal felnőtt, kellenek az tapasztalatok, akár jó, akár rossz. Szóval kedves kérdező szerintem ne hagyd ki.
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Nem veszitek észre, hogy a legtöbb külföldi vendégmunkás, nem ilyen naív libsi okokból megy ki külföldre, hogy "megtanulja a nyelvet" meg "megismerje az országot, kultúrát", hanem azért, hogy haza hozzon egy kis extra pénzt a családjának.


Beszélgess el bármilyen magyar vendégmunkással, a legtöbb azt fogja mondani, hogyha csak egy jó állást találna itthon, soha többé nem menne ki az országból, még Szlovákiába se.

2012. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Már ne haragudj, de én is voltam bébi szitter Amerikában és bizony én nem a pénzért mentem ki. Engem Amerika vonzott és a kalandvágy és egy percre sem bántam meg, hogy kimentem. Nyilván életem végéig nem csináltam volna, de ha akkor azt nem teszem meg, akkor egész máshogy alakult volna az életem, amivel megvagyok elégedve és örülök, hogy úgy történt ahogy.
2012. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Amerikába bármikor, bármiért. Szerintem. :)
2012. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első szegény nagyon gyökér. Még a tehetősebbek se tehetik meg hogy fél-vagy egy évre kimenjenek csak úgy Amerikába, így meg babysitterként elég egyszerű az út. Amúgy au-pairnek a legritkább esetben megy valaki a pénzért, pontosan azért, mert ott csak zsebpénzt kap az ember, amit nagyjából el is költ helyben szórakozásra.
2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megkérdezhetném melyik oldal volt ? :)
2013. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!