Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Végzős gimnazisraként jelentke...

Végzős gimnazisraként jelentkezhetek már zöldkártya lottóra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy érettségi a feltétel (még nem vagyok végzős)mikor vannak sorsolàsok?megoldható valahogy hogy már negyedikben be tudjam adni a kérelmet azaz meglegyen az érettségim?

2012. nov. 30. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, de idén már lekéstél. legközelebb 2013 okt-nov között lehet jelentkezni, addig már az érettségid is meg lesz nem?
2012. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: bocs figyelmetlenül olvastam. szoval amikor végzős leszel jelentkezhetsz is. jelentkezni mindig okt ás nov között lehet a sorsolás eredményét májusban tudod meg. Lehet már elötte lévő évben is jelentkezgetsz mivel addigra kell hogy meglegyen az érettségi amire elkezded kint az életet. az az eredmény hirdetés után min. fél év de inkább 9 hónap-1 év. Azt hiszem 2 éven belül vagy köteles megkezdeni a kinti életet különben vissza vonják. szoval ezalatt kell emgszerezni az érettségit.
2012. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm pozitívan értékeltem:)ez biztos hogy csak akkor kell hogy meglegyen amikor kimegyek:O nem kell rögtön amikor jelentkezek?
2012. nov. 30. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
nem, épp itt írt egy pasi pár hónapja hogy neki csak szakmunkása van (nem is értem igy mért jelentkezik) és persze őt bezzeg kihúzták és közölték vele hogy van 2 éve leérettségizni akkor. Ennyi időt tudja húzni a kiköltözést és addig legyen meg.
2012. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!